Nakrzyczała na innych klientów: "Brawo dla tej pani". Afera w Żabce hitem w sieci

Pewien użytkownikTikToka podzielił się w sieci nagraniem ze sklepu, na którym zarejestrował, jak jedna z klientek stanowczo zwróciła uwagę mężczyznom, którzy nieodpowiednio zachowywali się robiąc zakupy. Wideo zrobiło furorę wśród internautek oraz internautów. - Ostra kobitka - komentują.
Zobacz wideo Konturowanie nosa za pomocą widelca? Sprawdzamy tiktokowe wskazówki

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów i stają się viralami. Można tam znaleźć nie tylko popularne układy taneczne, przeróżne triki i porady, lecz także wiele historii i nagrań z życia wziętych. 

Afera w Żabce hitem w sieci: "Dobrze kobieta powiedziała!"

Tiktoker z Płocka prowadzący konto pod nazwą @zysiek_ podzielił się ostatnio na swoim profilu filmikiem, który nagrał będąc w jednym ze sklepów sieci Żabka. Doszło tam bowiem do dyskusji pomiędzy klientami. Jednej z kobiet nie spodobało się bowiem zachowanie innych klientów. Postanowiła zatem bez ogródek zwrócić im uwagę.

Możesz stąd wyjść za chwilę, słowo honoru. Bez płacenia, zostawisz to, co masz w ręku. Więc się zachowuj, dobrze? One tutaj pracują. (...) Przed chwileczką żeś się darł. Mam sprawdzić monitoring? Tak? Nie ma problemu, ja mogę zadzwonić po policję

- słychać na udostępnionym wideo.

A dowiemy się, o co poszło?

- zapytała jedna z osób.

Głośno byli

- wyjaśnił autor nagrania.

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Brawo dla pani za odwagę i szacunek dla pań pracujących w sklepie!!! 
Bardzo dobrze! Szanujemy panie w sklepach na obsłudze
Brawo dla tej pani
Ostra kobitka
Elegancko
Dobrze kobieta powiedziała!
Chcę tyle odwagi, co ta pani
Brawa dla pani, która uczy kultury rozbestwioną młodzież

- czytamy. 

Więcej o: