kłótnia

 • Pokłóciła się z sąsiadem o żywopłot. Tego się nie spodziewała. 'To nielegalne'
 • Cztery oznaki zbliżającego się końca związku. To wcale nie zdrada

  Cztery oznaki zbliżającego się końca związku. To wcale nie zdrada

  - Zawsze mnie to zastanawia, że ludzie wierzą, że można żyć ze sobą i nie mieć konfliktów. Takie myślenie powoduje strach przed konfrontacją, kłótniami i niezgodnościami. W efekcie na samą myśl o problemie uzbrajamy się we wrogość albo kładziemy uszy po sobie. Bez różnic i konfliktów nie można sobie wyobrazić żywego, rozwijającego się układu i musimy się nauczyć, że ludzie są autonomiczni i to nie oznacza końca świata - pisze Marta Niedźwiecka. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa W.A.B. publikujemy fragment jej książki "O zmierzchu. Jak przestać bać się życia i przeżyć je po swojemu".

  Natalia Kondratiuk-Świerubska
 • Walka o hotelowe leżaki zamieniła się w koszmar. 'Tato, przyjdź, biją mamę'
 • Mama kazała dziecku posprzątać w domu. 10-latek wyciągnął pistolet

  Mama kazała dziecku posprzątać w domu. 10-latek wyciągnął pistolet

  Dzieci doświadczają całego spektrum emocji, z którymi nie zawsze potrafią sobie poradzić. Już kilkuletnie pociechy miewają duże problemy ze złością. Właśnie złość stała się punktem zapalnym w kłótni pewnego 10-latka z mamą. Chłopiec otworzył ogień w domu.

  Aleksandra Michalska
 • Przez wesele omal nie doszło do rozstania? Poszło o listę gości. 'Nie narzekaj'
 • Sąsiedzi twierdzą, że są za głośno w nocy. Dostali wymowny list. 'Róbcie to ciszej
 • Zapytała sąsiadów, czy ściszą muzykę. Takiej reakcji się nie spodziewała. 'Niektórzy nie mają szacunku'
 • Jej dziecko mówi do babci 'mamo'. Kobieta nie wie gdzie szukać pomocy. Babcia nie widzi problemu
 • Ona chce iść na ślub przyjaciółki, on na kawalerski kumpla. 'Jestem du***em?' - psycholożka mówi, że tak

  Ona chce iść na ślub przyjaciółki, on na kawalerski kumpla. "Jestem du***em?" - psycholożka mówi, że tak

  Ślub to ważne wydarzenie przede wszystkim dla młodej pary, lecz także dla zaproszonych przez nią gości. Wiele osób wyczekuje dnia, w którym kuzynka czy przyjaciółka powie "tak" na ślubnym kobiercu. Równie ekscytujące są także wieczór panieński i kawalerski. To czas głównie dla najbliższych kolegów, koleżanek, przyjaciół czy ulubionych kuzynek. A co, jeśli daty tak ważnych wydarzeń się pokrywają? Przed takim dylematem stanęła jedna z internautek, która na platformie Reddit postanowiła podzielić się swoją sytuacją i zapytać o poradę innych użytkowników.

  Aleksandra Michalska
 • Jak przetrwać święta? Kilka prostych zdań, aby ciotki i wujkowie dali ci spokój. Psycholog radzi

  Jak przetrwać święta? Kilka prostych zdań, aby ciotki i wujkowie dali ci spokój. Psycholog radzi

  Święta, czy to wielkanocne czy bożonarodzeniowe, zazwyczaj wiążą się z czasem spędzonym z rodziną. Choć wspólne celebrowanie ich w rodzinnym gronie wielu osobom zazwyczaj kojarzy się z radością i ciepłem, niektórzy stresują się na myśl o niewygodnych i trudnych pytaniach, często przekraczających ich osobiste granice, które mogą paść ze strony członków rodziny.

  redakcja
Więcej o:

kłótnia

 • Sennik: kłótnia

  Kłótnia: sennik Konflikty towarzyszą nam każdego dnia. Nie da się żyć w idealnej zgodzie z każdym. Odmienność ludzkich charakterów, różnych podejść do tych samych spraw, bagaże naszych doświadczeń i emocje, które nami rządzą ? to wszystko sprawia, że czasami kłótnie są nieuniknione

 • Chcesz spokoju, szykuj się do kłótni

  Pamiętasz te nauki rodziców? "Nie kłóć się, bądź grzeczny..." Teraz, gdy jesteś już trochę starszy i wiesz, że nie we wszystkim mieli rację - musisz uświadomić sobie kilka spraw. Czasem kłótni nie da się uniknąć, a nawet się nie powinno, szczególnie gdy chodzi o oczyszczenie atmosfery

 • Czy kłótnie w związku wróżą jego koniec?

  Czym jest udany związek Według najnowszych badań uniwersytetu stanu Ohio intensywność kłótni po zawarciu związku małżeńskiego zostaje na tym samym poziomie. To dobra wiadomość dla tych,, którzy żyją ze sobą w umiarkowanej zgodzie - nic się w ich relacjach nie zmieni. Dla tych zaś, którzy kłócą

 • Paris Hilton i Lindsay Lohan - ostra kłótnia!

  . Jednak żadna z nich nie spodziewała się, że druga wpadnie na ten sam pomył! Lohan i Paris liczyły na pomoc znanego producenta w ożywieniu ich podupadającej kariery muzycznej. Podobno świadkowie tej kłótni bawili się doskonale. Szkoda, że Plotka tam nie było!