Nagrali, jak w Sylwestra bawił się Robert Lewandowski. "Jest i rozrywkowa odsłona Lewego"

Sylwestrowa noc na za nami. Gwiazdy szalały na imprezach, domówkach i parkiecie. Do tego grona zalicza się również Robert Lewandowski, który wspólnie z przyjaciółmi świętował nadejście Nowego Roku. Jego żona Anna Lewandowska pokazała, jak bawił się jej ukochany.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w sylwestrową noc bawili się z innymi gwiazdami, takimi jak Quebonafide, Natalią Szroeder czy Jankesem. Jednak największą furorę w sieci zrobił taniec Roberta. Zobaczcie sami!

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Internauci zachwyceni pląsającym Robertem Lewandowskim

Anna Lewandowski w Nowy Rok w swoich social mediach opublikowała nagranie z podpisem "Ubiegła noc", na którym widzimy, jak wyglądała sylwestrowa zabawa kapitana reprezentacji Polski i trenerki. Ten wyjątkowy czas para spędziła wspólnie z przyjaciółmi w Barcelonie

Widać, że wszyscy dobrze się bawią. Wśród zaproszonych gości był również nauczyciel tańca Anny Lewandowskiej, z którym trenerka zrobiła mini pokaz. Nie da się ukryć, że internauci byli pod wrażeniem. Jednak tego wieczoru największe show skradł Robert Lewandowski. Jego żona wielokrotnie powtarzała, że jest on znakomitym tancerzem, ale nie często fani piłkarza mogą to zobaczyć. Teraz wszystko zostało udokumentowane. Zobaczcie sami taneczne możliwości piłkarza FC Barcelony. 

 
Lubię Roberta na tym nagraniu, skradł show.
Robercik i jego ruchy!
Pan Robert świetnie tańczy. Jestem pod wrażeniem.
Jest i ta rozrywkowa odsłona Lewego.
Robercik ale tam wywija, nie dość, że król boiska to jeszcze parkietu.
Robert jaki super tancerz, tak naturalnie i lekko, jest talent!

- pisali internauci.

"Hiszpania wam służy" 

Jeden z obserwatorów pary stwierdził, że przeprowadzka do Barcelony wyszła im na dobre. - "Chyba ta Hiszpania tak dobrze na Panią wpływa, bo zupełnie inny vibe czuć od jakiegoś czasu!" - czytamy pod nagraniem. Anna Lewandowska w jednym z wywiadów przyznała, że zapisała się na zajęcia tańca po to, żeby wyjść ze swojej strefy komfortu. Jak widać, wychodzi jej to coraz lepiej. 

Warto dodać, że treningi tańca to świetny pomysł na trening cardio, wyrzeźbienie sylwetki i zgubienie kilku dodatkowych kilogramów. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: