taniec

 • Kirstie Alley schudła po Tańcu z Gwiazdami 18 kg!
 • Taniec - najlepszy sposób na szczupłą figurę!

  Taniec - najlepszy sposób na szczupłą figurę!

  Jaka aktywność fizyczna sprawi, że spalisz w ciągu godziny 500 kcal, połączy ćwiczenia aerobowe, kardio i zaangażuje do pracy wszystkie grupy mięśni? Taniec! W dodatku łączy się z wydzielaniem endorfiny - hormonu szczęścia. Znaleźliście już swój taniec?

  norma_jeane
 • Taniec brzucha - kobiecy sposób na zbędne kilogramy
 • Quiz: Jaki styl tańca pasuje do ciebie?

  Quiz: Jaki styl tańca pasuje do ciebie?

  W jakiej choreografii będziesz czuć się najlepiej? Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się jaki taniec pasuje do twojego temperamentu!

  Katarzyna Bigos
 • Pole Dance - nowa moda?

  Pole Dance - nowa moda?

  Słysząc nazwę Pole Dance nie wszyscy od razu kojarzą o czym mowa. Kiedy jednak powiemy: "taniec na rurze" - od razu wiadomo o co chodzi.

  Katarzyna Bigos
 • Chudnij w rytmie Dance - nowy rodzaj aerobiku

  Chudnij w rytmie Dance - nowy rodzaj aerobiku

  Połączenie różnych technik tańca z ćwiczeniami aerobowymi to coraz bardziej popularna forma zajęć. Pozwala skutecznie spalić zbędne kalorie i świetnie się bawić.

  Katarzyna Bigos
 • Samba: Taniec zmysłów

  Samba: Taniec zmysłów

  Narodowy taniec Brazylii jest taki jak jej klimat - gorący. Mocno kojarzony z karnawałem w Rio de Janerio, jest jednym z najpopularniejszych tańców latynoamerykańskich. Ten gorący taniec szczęścia robi karierę także u nas.

  Agnieszka Sielańczyk
 • Renesans zmysłowości czyli taniec brzucha

  Renesans zmysłowości czyli taniec brzucha

  Zastanawiasz się, czy istnieje sposób, który pozwoli ci uzyskać superjędrne ciało? Jeśli nużą cię ćwiczenia na siłowni i diety, to znaczy, że potrzebujesz bardziej kreatywnego i kompleksowego sposobu na uzyskanie pięknej sylwetki. Idealną propozycją na zadbanie nie tylko o mięśnie twojego ciała, ale również o jego zmysłowość i witalność jest taniec brzucha.

  Dominika Szczepańska
Więcej o:

taniec