Ewa Chodakowska zaprosiła Magdę Gessler do tańca. Ich układ robi furorę. "Dwie królowe razem"

Ewa Chodakowska pojawi się jako gość w jednym z odcinków kulinarnego show, "Master Chef". Jeszcze przed premierą, trenerka personalna połączyła siły z restauratorką Magdą Gessler. Filmik z ich tańcem podbija internet.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Takiego duetu nikt się nie spodziewał. Magda Gessler zatańczyła razem z Ewą Chodakowską, a filmik z ich układem został opublikowany w serwisie Instagram. Jak się szybko okazało, ekspertka od fitnessu za niedługo będzie gościem w programie "Master Chef".

Zobacz wideo Plotek z wizytą u Magdy Gessler. Jak wygląda wnętrze restauracji?

Magda Gessler i Ewa Chodakowska we wspólnym tańcu. "To była czysta przyjemność"

Filmik z żywiołowym tańcem gwiazd pojawił się zarówno na profilu Magdy Gessler, jak i Ewy Chodakowskiej. Obie panie nie ukrywały podekscytowania możliwością wspólnego wystąpienia w 13. edycji "Master Chef". W opisie pod materiałem trenerka fitness nie szczędziła restauratorce komplementów.

 
Kochana! Wulkanie energii. Artystko! Piękna Duszo! To była czysta przyjemność

- napisała Chodakowska. Gwiazdy nagrały swój taniec w studiu "Master Chef". Oznacza to więc, że prace nad 13 edycją już trwają. Na chwilę obecną jedyną potwierdzoną "niespodzianką" jest obecność Ewy Chodakowskiej, jednak z biegiem czasu z pewnością poznamy innych celebrytów zaproszonych do programu. Jak zareagowali fani show na wiadomość o pierwszej gościni nowego sezonu?

Żaden z fanów nie spodziewał się takiego gościa. "Nie mogę się doczekać tego odcinka!"

Filmik Magdy Gessler i Ewy Chodakowskiej kompletnie zaskoczył ich fanów. Ta nietypowa niespodzianka spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. Wielu obserwujących nie może się doczekać emisji kolejnego sezonu kulinarnego programu. Duża część z nich dodaje także, że gwiazdy idealnie do siebie pasują, pomimo dzielących ich różnic.

Ale czad, dwie królowe razem.
Nie mogę się doczekać! Obie uwielbiam.
Ciekawe, co Wy tam razem zgotujecie.
Pasujecie do siebie IDEALNIE! Nie mogę się doczekać tego odcinka!
Więcej o: