Wygraj trening z Mają Staśko! #JedenDzieńDłużej dla WOŚP

Kobieta.gazeta.pl ponownie łączy siły z polskimi aktywistkami i influencerkami, żeby wesprzeć WOŚP. Akcję #JedenDzieńDłużej wsparła Maja Staśko, która przekazała na aukcję wspólny trening MMA.

Maja Staśko to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek ostatnich walk freak fightowych. Na co dzień pomaga ofiarom przemocy i wspiera kobiety w walce o ich prawa, jest też dziennikarką i autorką książek. Niedawno na półkach księgarni pojawiła się jej nowa publikacja "Hejt polski", w której dokumentuje skalę hejtu, z jaką mierzy się codziennie. W książce pojawiły się tysiące prawdziwych komentarzy i wiadomości godzących w dziennikarkę. 

Wylicytuj trening z Mają Staśko

W ubiegłym roku aktywistka ogłosiła, że zawalczy na gali High League. Po raz kolejny musiała zmierzyć się z falą hejtu, ale jak tłumaczyła, zależało jej na wykorzystaniu zasięgów, które przyniesie jej udział w walce. Staśko chciała głośno mówić m.in. o seksizmie, przekazała też część swojego honorarium na pomoc ofiarom przemocy. Od tego czasu wygrała już dwie walki, a internauci zaczęli doceniać formę, którą udało się wypracować aktywistce.

Nam udało się zaangażować Maję Staśko do akcji #JedenDzieńDłużej dla WOŚP. Na naszą licytację trafił godzinny trening z aktywistką i jej trenerem Piotrem Strusem. To utalentowany zawodnik m.in. muay thai i mieszanych sztuk walki. Podczas treningu będziecie mieli okazję m.in. nauczyć się podstawowych ciosów w MMA i porozmawiać z Mają o jej dotychczasowych występach na galach High League. 

Aukcję znajdziecie TUTAJ.

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już piąty raz wspieramy Wielką Orkiestrę i oddajemy szacunek tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. Paweł Adamowicz nie mógł dokończyć swojej zbiórki na rzecz WOŚP, więc my mu w tym pomagamy – do końca świata i jeden dzień dłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 30 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry na rzecz wsparcia szpitali sprzętem do walki z sepsą.

>>> Wszystkie licytacje #JedenDzieńDłużej

Zobacz wideo
Więcej o: