62-latka pokazała figurę w bikini. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. "Piękne nogi"

Renee Gould ma 62 lata i na bieżąco publikuje nagrania na TikToku. Obserwatorzy często nie mogą wyjść z podziwu dla jej młodego wyglądu. Kobieta przyznaje, że czerpie z życia garściami, a wiek to tylko liczba. Jakiś czas temu wzięła też ślub. "Absolutnie niesamowita".

Renee Gould na bieżąco publikuje filmiki na serwisie TikTok, gdzie obserwuje ją już ponad 24,7 tys. osób. Chętnie pokazuje się w strojach kąpielowych, na siłowni, a nawet w bieliźnie. Niektórym jej nagrania wydają się nietypowe, ponieważ urodziła się w 1960 r. i ma teraz 62 lata. Renee otwarcie mówi, że wiek nie ma znaczenia i można czuć się młodo w każdym wieku. Zwraca też uwagę na to, jak ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Kobieta już w opisie na profilu napisała, że "pozostaje młoda w wieku 62 lat". Internauci wspierają ją i prawią wiele komplementów, choć czasem pojawiają się też negatywne komentarze.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wieczna młodość gwiazd Hollywood. Oni nie zmieniają się mimo upływu czasu [Popkultura]

Renee opublikowała zdjęcia w dwuczęściowym stroju kąpielowym. "Absolutnie niesamowita"

Renee Gould jest wzorem dla wielu użytkowników TikToka. Kobieta otwarcie przyznaje, że żyje pełnią życia i czerpie z niego garściami. Stosuje kremy spowalniające starzenie, je zdrowe posiłki i regularnie ćwiczy na siłowni. Często odpowiada na komentarze pod filmikami i dziękuje obserwatorom za komplementy. A tych nie brakuje — choćby pod jednym z nagrań, w którym zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym.

Piękna jesteś!
Absolutnie niesamowita.
Wyglądasz świetnie.
Wspaniała.
Piękne nogi

Renee Gould wzięła ślub w wieku 62 lat. "Gdzieś jest bratnia dusza dla każdego"

Renee Gould wzięła ślub w wieku 62 lat, czym podzieliła się z obserwatorami kilkoma filmikami na TikToku. W opisie do jednego z nagrań napisała:

Gdzieś jest bratnia dusza dla każdego. Jeśli jeszcze jej nie poznałaś, idź i ją znajdź.

Kobieta chętnie zamieszcza zdjęcia, na których pokazuje ukochanego. Obserwatorzy gratulują jej, że zdecydowała się na tak ważny krok. Piszą, że na zakochanie się nigdy nie jest za późno, miłość jest ponadczasowa, a na dodatek może nas na nowo odmłodzić.

Kobieta co jakiś czas mierzy się z krytyką. Czy krótkie spódniczki są zarezerwowane tylko dla młodych?

Mimo ogromnej ilości wspierających komentarzy Renee co jakiś czas spotyka się też z krytyką. W zeszłym roku jeden z internautów zarzucił jej, że żadna kobieta powyżej 40. roku życia nie powinna nosić spódniczek przed kolano, ponieważ wygląda wtedy na zdesperowaną. Komentarz nie umknął uwadze Renee, która w odpowiedzi opublikowała krótki filmik, na którym zaprezentowała się w mini spódniczce i spytała resztę obserwatorów, czy kobiety w jej wieku powinny je nosić, czy rzeczywiście wyglądają, jakby były desperatkami. Reszta internautów nie wahała się wyrazić swojej opinii.

Wyglądasz świetnie i myślę, że możesz nosić to, na co masz ochotę.
Według mnie wyglądasz niesamowicie.
Noś co chcesz w każdym wieku.
 
Więcej o: