Pokazała, jak codziennie goli twarz. Internauci w szoku. "Za kilka lat będziesz miała brodę"

Tiktokerka @marydpl w jednym z filmików pokazała, jak goli twarz jednorazową maszynką. Okazuje się, że robi to codziennie. Choć niektórym działanie wydaje się nietypowe, a nawet szokujące, inne kobiety w komentarzach otwarcie przyznały, że również to robią.

Wiele kobiet ma swoje pielęgnacyjne rytuały, bez których nie wyobraża sobie życia. Okazuje się, że niektóre mogą się wydawać nietypowe, a nawet szokujące. Tiktokerka @marydpl w jednym z nagrań pokazała krok po kroku, jak dba o swoją skórę. Przedstawiła też liczne zalety tego, co robi. To, że codziennie goli twarz jednorazową maszynką zaskoczyło jej obserwatorów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy przed porodem jest konieczne golenie krocza?

Tiktokerka codziennie goli twarz. Przedstawiła zalety zabiegu

W nagraniu na TikToku @marydpl krok po kroku wyjaśniła, na czym polega jej codzienny rytuał pielęgnacyjny. Na samym początku kobieta oczyszcza twarz, by przed goleniem skóra była zupełnie czysta. Następnie osusza buzię miękkim ręcznikiem papierowym i przechodzi do konkretnych działań. Kobieta pozbywa się włosków z policzków, brody i linii szczęki. Nie zapomina też o wąsiku. Wyznała, że codzienne golenie pozwala jej usunąć martwe komórki skóry i sprawia, że przed nałożeniem makijażu skóra jest przyjemnie gładka. Kobieta zaleciła, by po usunięciu włosków używać tylko łagodnych kosmetyków.

@marydpl powiedziała, że do codziennego golenia za każdym razem używa nowej, jednorazowej maszynki, co zapobiega wprowadzaniu na jej twarz zbędnych bakterii, które mogłyby powodować infekcje skórne czy wypryski. Wyznała też, że zaczęła się golić, gdy ze względu na problemy zdrowotne była zmuszona do zaprzestania korzystania z depilacji laserowej. 

Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska topless. "Wykorzystuję cycki w celu atencyjnym"

Internauci podzieleni. Pojawiło się mnóstwo komentarzy

Codzienne golenie twarzy przez @marydpl zaskoczyło jej obserwatorów. Niektórzy kryli zdziwienia, które wyrazili w licznych komentarzach:

Codziennie?
O mój Boże, za kilka lat będziesz miała brodę.
Odważne nagranie.
7 plastikowych maszynek do golenia w tygodniu?! To brzmi bardzo, bardzo źle.
Wyobraźcie sobie, że nie ogoli się przez tydzień.

Nie zabrakło też komentarzy kobiet, które otwarcie przyznały, że same również regularnie golą twarz.

Golę twarz codziennie od 20 lat. Mój dermatolog mi to zasugerował. Najlepsza rzecz na świecie!
Też to robię! Ale nie codziennie. To świetne, moja skóra jest zawsze gładka i błyszcząca, a makijaż pięknie się prezentuje.

Kasia Gąsienica z 'Gogglebox' schudła 10 kg. Prosty trik odmienił jej sylwetkę Kasia Gąsienica z "Gogglebox" schudła 10 kg. Prosty trik odmienił jej sylwetkę

Więcej o: