Na casting namówiła ją przyjaciółka. 18-latka dotarła do finału. Co dziś robi Olga Kleczkowska?

Trzy lata temu dała się poznać jako jedna z najbardziej charyzmatycznych osób 8. edycji programu "Top Model Polska". Jej starania zostały docenione, a 18-latka dotarła nawet do ścisłego finału. Czym dzisiaj zajmuje się Olga Kleczkowska i jak obecnie wygląda?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Top Model Polska" to polskie reality show oparte na amerykańskim formacie "America's Next Top Model", który okazał się sukcesem, stacji TVN. Prezentuje zmagania dziewcząt i chłopców marzących o karierze w świecie mody. Udział w nim biorą osoby, które wyróżniają się urodą i wykazują ogromne predyspozycje do pozowania. Dzięki występom w poszczególnych edycjach swoje kariery rozpoczęło wiele z uczestników. Niektórzy prężnie działają i rozwijają się w świecie mody, inni zaś postanowili całkowicie zmienić ścieżkę swojej działalności.

Zobacz wideo Ada Hyzopska została pierwszą osobą transpłciową, która weźmie udział w kampanii znanej marki

Na casting trafiła za namową przyjaciółki. Dotarła aż do finału

Olga Kleczkowska dała się zapamiętać widzom 8. edycji "Top Model Polska" jako niezwykle charyzmatyczna i wyróżniająca się oryginalną urodą 18-latka pochodząca z Bełchatowa. Jak wyznała podczas castingu, zgłosiła się do programu za namową swojej przyjaciółki, która również przystąpiła do etapu eliminacji. Jurorzy doceniali jej starania oraz rezultaty pracy na planie. Świetnie działała zarówno na wymagających sesjach zdjęciowych, jak i na wybiegach. Dzięki temu dotarła aż do finałowej trójki, odnosząc tym samym duży sukces i zyskując rzesze fanów. 

Olga Kleczkowska zmieniła swoją ścieżkę kariery. Czym się obecnie zajmuje?

Obecnie Olga Kleczkowska bardziej niż na modelingu skupia się na działaniu w mediach społecznościowych. Od momentu emisji programu minęły 3 lata, a była uczestniczka "Top Model" skupia się obecnie na rozwijaniu swoich kanałów na takich platformach jak TikTok czy Instagram, gdzie obserwuje ją ponad 240 tys. użytkowników. Dodatkowo, Kleczkowska zaczęła robić tatuaże. Efektami swojej pracy często dzieli się ze swoimi obserwatorami.

 

Sama finalistka "Top Model" chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem, co można zaobserwować na jej instagramowym profilu, na których widzimy ją w różnych kolorach włosów oraz cięciach. Wciąż jednak pozostaje wierna prostej grzywce.

Więcej o: