Te majowe daty przyniosą nam pecha. Numerologiczne przewidywania nie są pozytywne

Według przewidywań numerologicznych, w maju może czekać nas kilka nieszczęśliwych dni. Te daty będą szczególnie pechowe. Mogą nieść wiele rozczarowań i nieprzyjemnych sytuacji. Jak przygotować się na takie sytuacje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maj najczęściej kojarzony jest z wysoką temperaturą, czasem spędzanym na zewnątrz i nowymi doświadczeniami. Niestety, oprócz tych pozytywnych wrażeń w tym miesiącu mogą czekać na nas również dość pechowe chwile. W których dniach będziemy bardziej narażeni na nieszczęścia?

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Które majowe daty mogą przynieść pecha? Dwa dni będą szczególnie wymagające

13 maja, według numerologi ma być jednym z najbardziej pechowych dni w tym miesiącu. Liczba potrafi być prawdziwym magnesem na niefortunne zdarzenia. Data wypada w weekend, a przez ciągnące się za nią fatum, może pokrzyżować plany wypoczynkowe. Opiekuje się nią numerologiczna liczba 7, oznaczająca zbliżające się problemy związane z uczuciami oraz samotność. Można więc założyć, że w drugi weekend miesiąca będziemy mogli poczuć się osamotnieni, czy też rozgoryczeni. 

Kolejną niezbyt przychylną datą może okazać się 18.05.2023. Choć stoi pod znakiem numerologicznej 3, która zwykle odpowiada za pozytywne emocje, istnieje możliwość, że wpędzi nas w niemałe kłopoty. Tego dnia towarzyszyć nam będzie spontaniczność, a więc i nieprzemyślane decyzje. Jeśli chcesz uniknąć pecha, szczególnie staraj się o dokładne rozplanowanie działań i przemyślenie ich konsekwencji.

Ostatnią pechową datą maja ma być 25.05. Według numerologi to właśnie wtedy będziemy najbardziej skłonni do obrania nowych ścieżek kariery, czy też podjęcia ważnych decyzji w swoim życiu prywatnym. Choć początkowo te radykalne zmiany mogą wydawać się dobre, z biegiem czasu uświadomimy sobie, że mogły być błędne. Aby się przed nimi uchronić, staraj się przede wszystkim zachować spokój i skup się na otaczających cię pozytywnych emocjach. Możliwe, że najgorsze co możesz zrobić tego dnia, to wprowadzenie czegoś nowego, tylko po to, aby "odświeżyć" swój związek, lub pracę.

Ta data ma być najlepszym dniem maja. Będzie szczególnie dobry dla dwóch znaków zodiaku

5.05 może być wyjątkowym dniem dla Byka i Skorpiona. Słońce oraz Księżyc będą wówczas w tych znakach. Światło obu ciał niebieskich pozwoli uwolnić skrywany w sobie potencjał, a także odkryć siebie na nowo. Co więcej, do głosu dojdą nieznane dotąd cechy osobowości takie jak opiekuńczość, czy głęboka empatia

Więcej o: