Michał Wiśniewski wraca z programem o swoim domu. Mówi o długach. "Nie mamy sponsorów"

Michał Wiśniewski wrócił z programem "Jestem jaki jestem". Tym razem w formie vloga. Lider "Ich troje" relacjonuje w nim kulisy budowania swojego domu. "Dom się nie buduje za darmo. Wszyscy na początku napisali, że mamy sponsorów na dom. My nie mamy sponsorów. Ja ciężko bardzo pracuję" - podkreślał w rozmowie z Plotkiem.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

"Jestem jaki jestem" to reality show, które w latach 2003-2004 emitowała stacja TVN. Każdy odcinek ukazywał fragmenty życia Michała Wiśniewskiego i na fali popularności zespołu "Ich Troje" bił rekordy oglądalności. W show mogliśmy śledzić m.in. przygotowania do Eurowizji, oraz rodzinne perypetie gwiazdora. W 2023 roku Wiśniewski postanowił wznowić format. Prremiera miała miejsce 30 kwietnia na kanale YouTube. "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje" pokazuje kulisy budowania nowego domu piosenkarza. W rozmowie z dziennikarką Plotka odniósł się m.in. do pogłosek o sponsorach. Nagranie można obejrzeć poniżej:

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski o sponsorach 

Michał Wiśniewski podkreślił, że nie wiadomo, jak potoczy się budowa domu. Wszystko zależy od tego, czy będzie miał wystarczające finanse.

- Zwrot akcji może się zdarzyć, bo dom się nie buduje za darmo. Wszyscy na początku napisali, że mamy sponsorów na dom. My nie mamy sponsorów. Ja ciężko bardzo pracuję na to. Uwolniłem się od długów, ta atmosfera się troszeczkę rozluźniła i zacząłem pracować ze zdwojoną siłą. Wiadomo, ja nie jestem na topie, ja nie jestem trendy, w związku z czym muszę ciężko bardzo pracować, ale robię to z wielką przyjemnością, bo chcę zostawić coś po sobie. Dla swojej rodziny, bo to nie jest nic dla moich fanów - mówił w rozmowie z dziennikarką Plotka. Następnie dodał, że dla fanów, którzy pozostali po 30 latach, zgromadził dorobek twórczy w postaci 300 piosenek.

Michał Wiśniewski powitał na świecie szóste dziecko

We wtorek wieczorem Michał Wiśniewski ogłosił, że na świat przyszło jego szóste dziecko. Muzyk opublikował na swoim profilu na Instagramie powitalny wpis. Na niebieskim tle widzimy obrazek przedstawiający niemowlę wraz z wyprawką oraz napis: "Witamy na świecie!". W drugim rogu z kolei pojawiły się imiona, jakie para wybrała dla chłopca: Noël Cloé. 

Więcej o: