Świadek doprowadził pannę młodą do łez. Goście byli oburzeni jego przemową

Świadek był już bardzo pijany, dlatego też goście weselni podejrzewali, że jego przemowa nie będzie typowa. Nikt jednak raczej nie podejrzewał, że mężczyzna poruszy temat, który doprowadzi pannę młodą do łez.

Jakiś czas temu fotograf ślubny w podcaście "Girls Overheard" opowiedział o zdarzeniu, którego był świadkiem na jednym z wesel. Historia wzbudziła ogromne zainteresowanie i została nagłośniona w mediach na całym świecie. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy mieszkańców Opola, ile wypada dać do koperty:

Doprowadził pannę młodą do łez

Początkowo impreza wydawała się idealna. Wszystko szło zgodnie z planem, a państwo młodzi bawili się świetnie i byli bardzo szczęśliwi. Jak zdradził fotograf, sytuacja zmieniła się diametralnie w trakcie przemówień. Świadek, czyli brat pana młodego, był już w tym momencie wyraźnie wstawiony. Dlatego też goście podejrzewali, że jego przemowa nie będzie typowa. Nikt jednak raczej nie spodziewał się, że brat pana poruszy kwestię, przez którą większość zgromadzonych poczuje się niezręcznie. 

Mężczyzna poruszył zadziwiający temat. Wrócił wspomnieniami do czasów, gdy on i jego brat spotykali się bez zobowiązań z licznymi kobietami i uprawiali z nimi seks. W czasie jego przemowy oczy panny młodej napełniły się łzami. - Wyglądała tak, jakby miała zamiar zabić brata pana młodego oraz swojego męża - zdradził w podcaście fotograf. 

Goście byli oburzeni 

Pan młody próbował przerwać przemówienie brata, jednak ten nic sobie z tego nie robił i kontynuował swoją opowieść. Ostatecznie mężczyzna został wyprowadzony z sali. Z kolei państwo młodzi wybiegli z pomieszczenia. Fotograf słyszał ich kłótnie. Podobno para kłóciła się ze sobą jeszcze w czasie pierwszego tańca. Natomiast brat pana młodego został odesłany do domu. - Świadek próbował sabotować ich wielki dzień - stwierdziła jedna z prowadzących podcast, Ashleigh Reid.

Więcej o: