Dominika Gwit celebruje 5. rocznicę ślubu. Ujawniła prywatne zdjęcia z ceremonii. "Wciąż kocham"

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski równo 5 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka z okazji rocznicy zaślubin podzieliła się wyjątkową serią zdjęć, wspominając uroczyste wydarzenie. Posypały się gratulacje.

Dominika Gwit-Dunaszewska to popularna aktorka teatralna i telewizyjna, a także dziennikarka i pisarka. Rozpoznawalność zyskała m.in. dzięki roli w filmie "Galerianki" w 2009 roku, a także z występów w takich serialach jak "Przepis na życie" oraz "Singielka". Przez kilka lat prowadziła również autorski cykl w "Dzień Dobry TVN". Również metamorfoza oraz zrzucenie 50 kilogramów przysporzyło jej zainteresowania mediów. Aktorka pozostaje także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się nie tylko refleksjami, ale również ważnymi przemyśleniami. Dominika Gwit-Dunaszewska w ostatnim poście na Instagramie podzieliła się fotografią, z okazji 5. rocznicy ślubu.

Zobacz wideo Dominika Gwit o śledzących ją paparazzi

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski. "Tak zakochana wcześniej nie byłam"

W 2018 roku aktorka wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego, montażystę telewizyjnego, którego poznała w 2016 roku. Miało to miejsce podczas premiery spektaklu "2" Jima Cartwrighta w Teatrze Hugonówka w Konstancinie-Jeziornie. Para doczekała się synka. Dominika Gwit swojego wybranka określa miłością życia. Kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Viva!" aktorka wyznała, że nigdy nie była tak zakochana, jak jest obecnie w swoim mężu.

Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawno za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam. (...) Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja.
 

Dominika Gwit świętuje 5. rocznicę ślubu. Podzieliła się fotograficzną pamiątką na Instagramie

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski równo 5 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z okazji rocznicy aktorka postanowiła podzielić się sentymentalnym wspomnieniem w postaci serii zdjęć z ich ślubu oraz wesela. W opisie aktorka napisała:

5 lat, a ja wciąż kocham mocniej i mocniej!
Więcej o: