Golden caramel: koloryzacja, którą wybrała Kate Middleton. Nie będzie wymagała częstego farbowania

Golden caramel to ciekawa propozycja na lato dla szatynek. Taka wielowymiarowa koloryzacja daje efekt subtelnych i płynnych przejść między pasmami.

Golden caramel, czyli złoty karmel, brzmi smakowicie. Jednak to nie jedyna zaleta tej modnej koloryzacji. Golden caramel prezentuje się niezwykle naturalnie i stylowo. Zapewnia włosom zdrowy wygląd, a także dodaje objętości i blasku. To idealne rozwiązanie dla pań, które nie lubią drastycznych zmian. Komu pasuje taka koloryzacja? Kto ją spopularyzował w ostatnim czasie? Dowiecie się z dalszej części naszego artykułu. 

Zobacz wideo Golden caramel, czyli nowa fryzura księżnej Kate:

Golden caramel - wybór Kate Middleton

Dzięki takiej koloryzacji twoje włosy będą wyglądały na lekko muśnięte słońcem. Co ciekawe, nie wymaga ona mocnego rozjaśniania, dzięki czemu nie niszczy pasm. Jest to więc świetna opcja dla posiadaczek brązowych włosów, którym marzy się letnia metamorfoza. Warto wspomnieć, że koloryzację niedawno spopularyzowała Kate Middleton, która nową fryzurę po raz pierwszy zaprezentowała w czasie inauguracji edukacyjnej inicjatywy BBC Tiny Happy People. 

 

Twarz księżnej w takim wydaniu jest wypoczęta i rozświetlona. Więcej na temat letniej metamorfozy Kate Middleton przeczytasz w naszym artykule:

Golden caramel - idealna koloryzacja na lato

Taka wielowymiarowa koloryzacja daje efekt subtelnych i płynnych przejść między pasmami. Dzięki temu, że u nasady zachowany jest ciemny kolor, odrosty są niemal niewidoczne. Ciepły i słoneczny odcień golden caramel doskonale będzie współgrał z letnią opalenizną.

Może cię także zainteresować:

 

Więcej o: