Te krótkie fryzury damskie podkreślą i wysmuklą rysy twarzy. Zobacz zdjęcia modnych cięć

Jakie cięcia są najmodniejsze i najlepiej podkreślają rysy? Krótkie fryzury również mogą być bardzo efektowne i przyciągać wzrok. Niezależnie od rodzaju włosów można dopasować idealne cięcie dla każdego. Zobacz zestawienie modnych fryzur 2022.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótkie włosy są świetne, ponieważ przyciągają uwagę do twarzy, pozwalając na uwypuklenie rysów. Problemem krótkich włosów jest jednak to, że wymagają one sporej ilości zabiegów pielęgnacyjnych. Włosy w końcu odrastają, dlatego, aby zachować modny wygląd fryzury, należy zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Zobacz najmodniejsze w tym sezonie krótkie fryzury damskie.

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Modne fryzury 2022: krótki blond bob ze zmierzwionymi falami

Ta krótka fryzura damska będzie najlepsza dla posiadaczek cienkich włosów. Zmierzwiony bob najlepiej stylizacja włosów, która podkreśla i odmładza jak mało która fryzura. Połącz cięcie z odcieniem blond, a uzyskasz aksamitną fryzurę, która bez wątpienia przyciągnie uwagę i będzie prosta w stylizacji.

 

Modne fryzury 2022: podcięte pixie

To jedna z najlepszych krótkich fryzur odmładzających  i podkreślających rysy twarzy dla kobiet. Zmierzwione fryzury pixie mają w sobie młodzieńczy urok i zadziorność. Grzywkę można zaczesać na dowolną stronę, aby uzyskać szykowny efekt. Cieniowana fryzura sprawi, że grzywka wyda się pełniejsza, a zaczesana na bok pomoże ukryć zmarszczki na czole. Przefarbuj włosy na jasny kolor lub dodaj kilka pasemek, aby uzyskać modny, idealny wygląd.

 

Modne fryzury 2022: bob z grzywką

Jeżeli zależy Ci na szybkiej i łatwej stylizacji włosów to postaw na boba z grzywką. Fryzura pochodzi z lat 70-tych, ale nadal jest bardzo modna. Ta fryzura jest najlepsza dla osób o owalnym kształcie twarzy i pasuje zarówno do grubych, jak i cienkich włosów. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: