Magda Gessler od lat nosi doczepy na głowie. A jak wygląda bez? To rzadki widok

Burza blond loków to bez wątpienia znak rozpoznawczy Magdy Gessler. Restauratorka od lat wierna jest swojemu wizerunkowi, jednak okazuje się, że przez lata skrywała pewien sekret dotyczący włosów: "Jej włosy są słabe i marne". A wiele osób myślało, że to natura.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Magda Gessler to najpopularniejsza polska restauratorka oraz osobowość telewizyjna, której sławę przyniosło prowadzenie programu "Kuchenne rewolucje". Ku uciesze wielu fanek i fanów, Magda Gessler prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje obecnie 1,2 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Pani Monika poprawia humor klientom opaskami do włosów. "Specjalnie przychodzą zobaczyć"

Magda Gessler od lat korzysta z doczepów? "Jej włosy są słabe i marne"

Magda Gessler od początku swojej obecności w show-biznesie wierna jest jednej fryzurze, czyli burzy blond loków i to właśnie w takim wydaniu można zobaczyć ją podczas oficjalnych wystąpień. Wiele osób było przekonanych, że są to jej naturalne włosy. Zresztą sama kiedyś w rozmowie z "Faktem" powiedziała: "Żadnych doczepek! Ja tylko dokręcam moje włosy, bo nie są aż tak kręcone, ale to moje naturalne włosy".

Jeden z fryzjerów, który miał okazję pracować z Magdą Gessler, zdradził jednak jej sekret. - Jej włosy są słabe i marne. Ma ich bardzo mało i właściwie nie wychodzi bez doczepek. (...) Magda zgadza się tylko na naturalne doczepki (...). Kiedyś zrobiła awanturę, gdy zaproponowano jej polski odpowiednik ze sztucznych włosów - powiedział "Faktowi" anonimowy stylista.

 

Magda Gessler w naturalnych włosach. Jak wygląda? Fani: "Zdecydowanie lepiej"

Choć na większości zdjęć, które Magda Gessler publikuje na swoim Instagramie, ma charakterystyczną dla siebie burzę loków, to można znaleźć kadry, gdzie widać jej kosmyki bez doczepów. W takim wydaniu włosy restauratorki są rzadsze niż te, które widać podczas jej występów w telewizji czy na czerwonym dywanie. Jednak zdaniem wielu fanek i fanów, w takiej fryzurze, Magda Gessler wygląda nawet lepiej.

 
Kurczę młodziej bez loków
Bardzo ładnie... tak naturalnie, świeżo
Zdecydowanie lepiej - naturalniej
Tak lepiej młodziej pięknie naturalnie bez doczepów Pani Madziu... lok już nie!
I 100 razy lepiej bez burzy loków
Bez loków ładnie i naturalnie, zdecydowanie na tak

- komentują.

Więcej o: