Świąteczna dekoracja sklepu Stelli Mccartney

Zbliżają się święta. Niedługo ulice rozbłysną różnokolorowymi światełkami. W Londynie już można poczuć świąteczny nastrój dzięki dekoracjom na sklepie Stelli McCartney.

Niektórzy uważają, że robienie bożonarodzeniowych dekoracji w listopadzie to przesada, ale czasy się zmieniły. Detaliści z powodu kryzysu i słabej sprzedaży wcześniej rozpoczynają wyprzedaże. Klika lat temu promocje rozpoczynały się po świętach. W tamtym roku pierwsze obniżki pojawiły się w sklepach już w połowie grudnia. Sprzedawcy starają się nas przekonać, że jeśli wcześniej dokonamy kupna prezentów, to zaoszczędzimy czas, pieniądze i nerwy! Świąteczne ozdoby mają przypominać o zbliżającym się terminie i niezrealizowanej liście prezentów.

Świąteczna dekoracja sklepu Stelli McCartneyŚwiąteczna dekoracja sklepu Stelli McCartney Stella McCartney fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Abstrahując od motywów którymi kierują się detaliści, czy visual merchandiserzy pewne jest, żę do dobrze udekorowanego sklepu wchodzi się z przyjemnością . Piękne dekoracje, cicha, świąteczne muzyka tworzą przyjemną atmosferę. W niektórych placówkach są nawet rozpylane specjalne aromaty np. pieczonych ciasteczek, piernika, choinki, czy kojarzących się ze świętami mandarynek.

Sklep Stelli McCartney wygląda niesamowicie. Na witrynach poustawiano kolorowe światełka w kształcie: mikołaja, świeczki, choinki i innych motywów świątecznych. Całość ozdabia czerwony napis "Merry Christmas ". Na fasadzie budynku umieszczone zostały dodatkowe ozdoby - sanie i mikołaj z prezentami, bombki i gwiazdki. Patrząc na sklepy obok m.in. Kenzo aż chce się wejść do tego wesołego, kolorowego salonu Stelli.

Świąteczna dekoracja sklepu Stelli McCartneyŚwiąteczna dekoracja sklepu Stelli McCartney Stella McCartney fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Więcej o: