Kobiety wierne cierpiętnice, mężczyźni nieporadni donżuani. O kim mowa? O zodiakalnych rybach!

Zodiakalne ryby mają delikatną naturę i są bardzo cierpliwe. Są czułe, troskliwe i bardzo oddane. Jednak, o ile kobiety spod tego znaku są przykładnymi żonami i nie mają problemu z dochowaniem wierności, o tyle nie można tego samego powiedzieć o mężczyznach. Im zdarzają się liczne skoki w bok. Czego jeszcze można się spodziewać po zodiakalnych rybach?
Romantyczne misie Romantyczne misie fot. flikr.com, Tilemahos Efthimiadis (CC BY-SA 2.0)

Nierozważne, za to bardzo romantyczne

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Do jednej z najważniejszych cech zodiakalnych Ryb należy ich ogromne niezdecydowanie. Szczególnie panie urodzone między 20.02. a 20.03. żyją w świecie własnych marzeń, a realny świat niezbyt się im podoba.

Liczą na to, że spotkają księcia na białym koniu. Kiedy nie pojawia się on przez dłuższy czas, są skłonne zakochać w pierwszym lepszym mężczyźnie, który pojawi się na horyzoncie. Kobiety - ryby mogą przeżyć przez to liczne rozczarowania. Aby temu zapobiec, powinny raczej uzbroić się w cierpliwość. Prędzej czy później spotkają wymarzonego partnera.

Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

Zdrada Zdrada fot. flikr.com, Magic Rabbit Productions (CC BY-NC-ND 2.0)

Skok w bok to dla nich nie problem

Ryby bywają przewrażliwione. Tyczy się to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ich olbrzymia empatia i intuicja czasem powoduje, że są wykorzystywane przez innych. Kolejne zawody (także miłosne) mogą wpłynąć na ich łatwość nawiązywania kontaktów. Bardzo łatwo zamykają się w sobie, a przez to trudno z nimi współpracować czy rozwiązywać powstałe konflikty.

Z reguły jednak bywają towarzyskie i są lubiane przez innych. Dotyczy to szczególnie mężczyzn, którzy bardzo łatwo znajdują partnerki. Niestety łatwo też przychodzi im zdrada. Są ciepli, romantyczni, bardzo wyrozumiali. A to podoba się kobietom.

Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Nałóg Nałóg fot. flikr.com, Sascha Kohlmann (CC BY-SA 2.0)

Łatwo popadają w nałogi

Panowie spod tego znaku zodiaku łatwo popadają w nałogi! Lubią eksperymentować. Nie tylko w łóżku, lecz także z używkami. Mają pewne trudności z odmawianiem innym, szczególnie jeśli pozornie kuszącą propozycję składa atrakcyjna kobieta. Wszak są wrażliwi na piękno.

Mężczyźni-ryby nie są typowymi nałogowcami. Jeśli nawet często zaglądają do kieliszka, to daleko im to awanturującego się alkoholika. Raczej przyjmują pozę wrażliwego pijaka-artysty, który potrzebuje lekkich wspomagaczy, aby pogodzić się z otaczającą go ponurą rzeczywistością.

Mężczyzna spod znaku wagi to szarmancki uwodziciel, kobieta to żądna przygód bywalczyni. Z kim stworzą szczęśliwy związek?

Miłość Miłość fot. flikr.com, Mikhail Chekmezov, (CC BY-NC-ND 2.0)

Kobieta - ryba dogada się z...

Partner ryb musi być wyrozumiały i rozumieć jej fanaberie. Powinien też twardo stąpać po ziemi. Panie spod tego znaku dobrze będą czuły się u boku raka, byka, i skorpiona. Powinny unikać panny i barana.

W koziorożcu natomiast znajdą przyjaciela na całe życie, który będzie bezbolesny sposób będzie sprowadzał je ze świata marzeń na ziemię.

Jak uwieść skorpiona? Osoby spod tego znaku potrzebują mocnych wrażeń i całkowitej szczerości

Ryby Ryby fot. flikr.com, Stefano Corso, (CC BY-NC-ND 2.0)

Mężczyzna - ryba stworzy udany związek z...

Mężczyźni urodzeni między 20.03. a 20.03. stworzą udany związek z koziorożcem, skorpionem, rakiem i bykiem. Nie powinni wiązać się z kobietami spod znaku bliźniąt i innymi rybami.

Pan ryba potrzebuje kobiety, która poskromi jego towarzyskie zapędy i udowodni mu, że życie wiernego domatora też ma swoje zalety.

Randkując z zodiakalnym koziorożcem. Co zrobić, aby flirt przerodził się w miłość do grobowej deski?

Więcej o: