Sekrety urody Heidi Klum - zaskakujące?

Zobaczcie, jak dba o siebie jeden z najsłynniejszych aniołków VS
Sekrety urody Heidi Klum Sekrety urody Heidi Klum elle.com

Sekrety urody Heidi Klum

Jedna z najlepiej zarabiających modelek na świecie, bizneswoman, matka prześlicznej gromadki dzieci, Heidi Klum zdradza nam, jak dba o swoją urodę i figurę. Ostatni wideoklip, jaki nakręciła ze znanym modowym fotografem, Rankinem, tylko potwierdza, że mimo 39 lat możne poszczycić się nienaganną sylwetką.

Sekrety urody Heidi Klum Sekrety urody Heidi Klum elle.com

Figura

Zbliża się sezon bikini. Masz jakieś dobre rady, jak odpowiednio dbać o swoje ciało?

"Obecnie dużo ćwiczę. Jest mi łatwiej, bo jestem w Nowym Jorku, a tutaj mam więcej czasu, moje dzieci nie muszą chodzić do szkoły. Kiedy jesteśmy w L.A, wtedy jest troszkę gorzej. Trudno mi znaleźć, szczególnie rano, troszkę czasu, żeby wyślizgnąć się z domu na siłownię - wiadomo obowiązki domowe, a potem praca. Ale latem dodatkowo biegam wieczorami, więc to mi pomaga pozostać w formie. No i oczywiście dieta. Praktyczne w ogóle nie spożywam węglowodanów."

Sekrety urody Heidi Klum Sekrety urody Heidi Klum elle.com

Dieta

Wiadomo, zdrowo się odżywiasz, a twoja dieta jest zbilansowana. Masz jakieś swoje ulubione dania, które możesz nam polecić?

"Uwielbiam grillowanego kurczaka i różnego rodzaju sałatki. Często również sięgam po zupy, moja ulubiona to rosół. Kluski gotuję oddzielnie, specjalnie dla dzieci, bo ja jem tylko bulion."

Sekrety urody Heidi Klum Sekrety urody Heidi Klum elle.com

Wielkie wyjścia

Co zawsze masz ze sobą w torebce, kiedy wychodzisz na czerwony dywan?

"Jeśli mam przed sobą wielkie wyjście, zawsze do torebki pakuję mały puder i bibułki matujące oraz coś do przekąszenia. No właśnie, zawsze staram się mieć coś na ząb ze sobą, nawet gumę do żucie. Przecież niektóre ceremonie długo trwają!"

Sekrety urody Heidi Klum Sekrety urody Heidi Klum elle.com

Włosy

A jak dbasz o swoje włosy, bo zawsze wyglądają pięknie?

"Nie jest łatwo, nie oszukujmy się. Praca modelki, bardzo je nadweręża, a ja pracuję od 18 roku życia. Był taki okres, kiedy byłam prawie platynową blondynką. Był to efekt zbyt mocnego rozjaśniania moich włosów, dlatego były wysuszone i trudne do opanowania. Wyglądało to tak, jakbym miała na czubku głowy małego ananasa! Od tego czasu bardzo dbam o swoje włosy, używam odpowiednich produktów i uważam, żeby nigdy nie były przesuszone."

Więcej o: