Sennik: kot. Co oznaczają sny o kotach?

Sennik: kot. Symbol kota może oznaczać osobę o nieczystych zamiarach, być może ktoś zechce zabrać Ci coś cennego. Kot oznacza też kłopoty, które ściągamy na siebie na własne życzenie. Gromada kotów to odzwierciedlenia osób w Twoim otoczeniu, które mogą być fałszywe. Chcesz wiedzieć więcej? Wybierz się z nami w podróż po snach z kotem w roli głównej.

Kot- sen o różnym znaczeniu

Sen, w którym pojawia się kot, można interpretować na różne sposoby. Kot jest zwierzęciem nieprzewidywalnym, który w jednej chwili może całkowicie zmienić swoje zachowanie i nastawienie do otoczenia. Sen o kocie jest niejednoznaczny, aby otrzymać konkretną wskazówkę, należy zapamiętać więcej szczegółów. Sprawdź, co oznacza kot, który nawiedził Cię we śnie. 

Czarny kot - sennik. Czas uwierzyć w przesądy 

Dokładnie tak jak w obiegowych przesądach czarny kot według sennika oznacza kłopoty osobiste lub finansowe. Przysłowiowy pech nie musi dotyczyć bezpośrednio osoby, która śni o czarnym kocie. Równie dobrze może być to ktoś bliski z Twojego otoczenia, martwisz się o tę osobę i od dłuższego czasu to właśnie ona spędza Ci sen z powiek. 

Co oznacza sen o kocie o rudej sierści?

W interpretacji tego snu wkrada się dobrze znany stereotyp na temat osób o rudym kolorze włosów. Rudy kot we śnie może oznaczać fałszywego przyjaciela, który dba tylko o swoje dobro. Chcesz wiedzieć, co jeszcze oznacza sen o kocie o rudej sierści? Przyjrzyj się grupie, która Cię otacza. Czy przesądy znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? 

Sen o kocie w białym kolorze

To symbol nieodwzajemnionej miłości, Twoje uczucia zostaną odrzucone. Sen o białym kocie to symbol niespełnionej miłości. 

Zobacz też: Sennik: małe dziecko. Co może oznaczać sen o małym dziecku?

Sennik o kocie, który miauczy

Miauczący kot oznacza krótkie, przejściowe kłopoty. To znak, że nie warto martwić się aktualną sytuacją, ponieważ ona szybko minie i wszystko potoczy się po Twojej myśli. Sennik o kocie, który miauczy, mówi, że to znak oznaczający, że nie ma się czym martwić. 

Sennik: kot, który śpi. Czy należy się go obawiać? 

To ważna wiadomość dla osób, które prowadzą biznes. Śpiący kot symbolizuje uśpioną czujność, tymczasem konkurencja nie śpi. Trzeba więc mieć się na baczności i być zawsze kilka kroków przed wszystkimi. 

Sennik: mały kotek- jak interpretować ten sen? 

Mały kotek we śnie to według sennika bardzo dobra wiadomość, zwiastuje nową miłość, może oznaczać też całkiem nową pasję. Znaczenie przeciwstawne, czyli duży kot oznacza dla nas zagrożenie i trzeba potraktować taki symbol senny jako przestrogę. 

Głaskanie kota we śnie- co oznacza? 

Ktoś próbuje uśpić naszą czujność, ten sen ostrzega przed tym, co może się wydarzyć, jeśli pozwolimy zbliżyć się komuś, kto ma wobec nas złe intencje. 

Kot we śnie, który gryzie

Agresja ze strony zwierzęcia oznacza wrogów pod płaszczykiem przyjaciół. Ugryzienie kota we śnie to mocny sygnał ostrzegawczy, aby mieć się na baczności i nie kłaść serca na dłoni. Nie wszyscy są tego warci. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!
Więcej o: