Sennik: zdrada. Sprawdź, czy jest się czym martwić

Sennik: zdrada. Zdrada to symbol, który bardzo często pojawia się we snach zakochanych, zdrada może dotyczyć też przyjaciół oraz członków rodziny. Jak interpretować zdradę we śnie? Sprawdź z nami, co musisz wiedzieć na temat snów o zdradzie.

Sen o zdradzie- znaczenie ogólne

Zdrada we śnie może oznaczać, że w realnym świecie czegoś nam brakuje. Osoba, która śni o zdradzie, prawdopodobnie nie jest też do końca zadowolona z relacji, w której aktualnie się znajduje. Uczucie mogło z czasem się wypalić, bez zaangażowania z obu stron sen o zdradzie może być pierwszym krokiem do zakończenia relacji. 

Sennik: zdrada żony. Co to oznacza?

Osoba, która śni o zdradzie żony, według sennika ma niskie poczucie własnej wartości. Być może to właśnie śniący planuje zdradę lub jest już po zdradzie. Może to przewrotne, ale sen o zdradzie żony świadczy o potrzebie dowartościowania męża. Sen jest ważnym znakiem ostrzegawczym i nawołuje do większej dbałości o relację. Drugiej osoby nie otrzymujemy od losu w formie prezentu, który można zatrzymać na zawsze. 

Sennik: zdrada partnera. Czy sen odzwierciedla rzeczywistość? 

Sennik na temat zdrady partnera mówi o tym, że po takim śnie czeka Cię duża niespodzianka, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Z drugiej strony sen o zdradzie partnera może świadczyć też o tym, że masz bardzo niskie poczucie własnej wartości. Bywa też, że sen o zdradzie partnera jest prawdziwym ostrzeżeniem, być może podświadomie odbierasz pewne sygnały, które partner stara się ukryć. 

Sennik: zdrada partnerki z kimś bliskim - co to oznacza? 

Ta sytuacja odnosi się zarówno do kobiety, jak i do mężczyzny. Jeśli we śnie partner lub partnerka zdradziła Cię z członkiem rodziny to zapowiedź wielu kłótni w rodzinie oraz wzajemnych pretensji. Sen ostrzega przed awanturami, które można uniknąć, nie podejmując kontrowersyjnych tematów, które każdemu są nie na rękę. Zdrada partnerki z kimś bliskim według sennika powinien być potraktowany bardzo poważnie dla dobra całej rodziny. 

Sennik: zdrada chłopaka- powracający sen

Regularne sny na temat zdrady partnera powinny dać śniącemu do myślenia. Zdradę chłopaka według sennika należy potraktować jako mocne ostrzeżenie i sprawdzić, jaka jest prawda. To bardzo ważne zwłaszcza zanim zdecydujemy się na tak poważny krok jak na przykład posiadanie wspólnych dzieci, czy małżeństwo. 

Zobacz też: Sennik: dziecko. Co oznacza sen o dziecku?

Sennik: zdrada przyjaciela- jak czytać ten sen? 

Zdrada przyjaciela według sennika zapowiada kłopoty. Bardzo prawdopodobne jest, że nie jesteśmy zadowoleni z naszego życia prywatnego i wewnętrzna frustracja tylko się pogłębia. Sen ten wskazuje na konieczność pracy nad sobą, a później nad relacją z otoczeniem. 

Sennik: być zdradzonym z kimś przypadkowym 

Co oznacza bycie zdradzonym według sennika? Partner, który we śnie zdradza nas z kimś, kogo nie znamy, już wkrótce bardzo pożałuje swoich pochopnych decyzji. Jednocześnie obawa przed konsekwencjami powstrzymuje go od wyznania swoich win, które wbrew pozorom wcale nie muszą dotyczyć zdrady. 

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: