Numerologia 6 - znaczenie liczby 6. Serce na dłoni

Numerologia 6. Liczba 6 to znak miłości i pożądania. Obok 6 pojawia się też poświęcenie, które często bywa zgubne. Jesteś numerologiczną 6? Sprawdź swoje silne i słabe strony.

Numerologia 6

Chcesz poznać energię 6 i sprawdzić co się za nią kryje? Więcej na temat numerologicznej 6 dowiesz się z dalszej części artykułu. 

Symbolika liczby 6 - sprawdź, co oznacza 

Symbolika liczby 6 jest związana z miłością, pozytywne wibracje 6 krążą obok związków nie tylko o charakterze miłosnym, ale też czysto przyjacielskim. 6 ma dar otwierania serc, których właściciele czują się przy niej swobodnie, w efekcie 6 doskonale może ich zrozumieć i otoczyć opieką. 

Numerologiczna 6 - kim jesteś? 

Serce to kierunek, którym kieruje się numerologiczna 6. Wszystkich traktuje tak samo, nie zwraca uwagi na pochodzenie, majątek, czy stanowiska. Z drugiej strony lubi być w centrum uwagi i często sama organizuje spotkania, po to, aby podbudować własnego ego osoby lubianej. 6 sprawdzają się jako nauczyciele, lubią wspierać innych i doradzać. Każdemu chcą ofiarować swoją miłość, nawet bez wyraźnego życzenia z drugiej strony. 

Numerologia 6- główne cechy charakteru

Osoby obdarzone wibracją cyfry 6 są: 

  • Opiekuńczy 
  • Pełni współczucia 
  • Ciepli
  • Harmonijni
  • Idealistyczni 
  • Troskliwi
Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

6 numerologia - silne strony 

6 są bardzo opiekuńcze i można na nie liczyć. Każda osoba w potrzebie otrzyma od nich życzliwą obecność. Chociaż 6 najbardziej jednak przejmują się losem najbliższych to i tak bardzo dbają o tych, którzy są dookoła. Zachwianie równowagi rodziny sprawia, że 6 popadają w złość i są w stanie stanąć do walki o spokój i powrót do normalności. 6 w numerologii oznacza też silne uczucie, 6 zrobią wszystko, aby uszczęśliwić swojego partnera. 

Liczba 6 - słabe strony 

Liczba 6 to wibracja osób, które wolą być bierne po to, aby nie wywołać konfliktu. To powoduje, że 6 bywają wykorzystywane przez innych. 6 zdecydowanie brakuje odwagi w wyrażaniu własnego zdania. Bardzo często zdarza się, że szóstka rezygnuje z własnych potrzeb na rzecz innych, takie działanie finalnie rodzi frustrację. 6 też bardzo podporządkowują się w związku, rezygnują z własnych rozrywek na rzecz pasji partnera. 6 zgubić może też zbytnie idealizowanie świata, oczekuje ona, że wszyscy będą dla niej mili, patrzy na świat przez różowe okulary, a gdy okazuje się, że rzeczywistość odbiega od oczekiwań, popada w złość. 

Znaki zodiaku powiązane z tą cyfrą to Byk i Waga, które są bardzo kochliwe i kieruje nimi silne pożądanie. 

Zobacz też: Numerologia 5 - znaczenie liczby 5. Tam, gdzie wieje wiatr

Więcej o: