Zaręczyny na weselu? "Powiedziałem bratu, że jeżeli tylko spróbuje to zrobić, od razu wyrzucę go z przyjęcia"

Zaręczyny podczas wesela bliskich nam osób to bez wątpienia romantyczna i oryginalna niespodzianka. Nie każda para młoda życzy sobie jednak, by ktoś skradł im uwagę w tak ważnym dla nich dniu. - Jeśli spróbuje się oświadczyć na moim ślubie, każę go wyrzucić - przyznał wprost przyszły pan młody, którego brat planuje oświadczyć się na jego weselu.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Przyszły pan młody podzielił się w sieci swoją historią, chcąc poznać punkt widzenia internautów. Jak się okazało, na dwa miesiące przed ceremonią poważnie pokłócił się z rodziną, ze względu na plany jego brata. Ten bowiem uznał, że ślub młodszego brata to idealny moment na... oświadczyny, co ich rodzice również uznali za świetny pomysł.

Zobacz wideo

Zaręczyny na weselu - tak czy nie?

- Byłem wściekły (...). Powiedziałem im, że jeśli rzeczywiście zdecydują się to zrobić, to nie tylko anulujemy ich zaproszenia, ale także zaprzestanę pomagać finansowo rodzicom, którzy spłacają kredyt, który zaciągnęli na studia mojego brata - pisał rozżalony pan młody na popularnym forum Reddit.

Już następnego dnia po kłótni w jego drzwiach pojawił się rozsierdzony brat, zawiedziony jego reakcją. - Przyszedł do mojego domu, krzycząc, że zrujnowałem jego wielką szansę, ponieważ teraz nasi rodzice stanęli po mojej stronie (...). Zarzucił mi szantaż, tłumacząc, że chciał mieć tylko dobrą okazję do oświadczyn, ponieważ obawia się, że jego dziewczyna może go wkrótce zostawić - wyjasnił przyszły pan młody.

Tradycyjna żona o antykoncepcji: 'My mamy na to troszeczkę inne spojrzenie' (zdjęcie ilustracyjne)Tradycyjna żona o antykoncepcji: "My mamy na to troszeczkę inne spojrzenie"

Tłumaczenia brata nie skłoniły go jednak do zmiany decyzji. - Jeśli spróbuje się oświadczyć na moim ślubie, każę go wyrzucić - przyznał wprost, pytając internautów o opinię.

Ci jednogłośnie przyznali mu rację. - Ślub kogoś innego nie jest odpowiednim miejscem na oświadczyny. To dzień młodej pary i odwrócenie od nich uwagi jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić - skwitowała jedna z internautek.

Maja Bohosiewicz wbiła kij w mrowisko pytaniem o szczepienia: 'Jestem ciekawa po prostu' (zdjęcie ilustracyjne)Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie! To hit sezonu 2022

Więcej o: