Proste żarty na prima aprilis. Najlepsze dowcipy do wykonania w domu, pracy lub szkole

Śmiech to zdrowie, a więc 1 kwietnia będzie doskonała okazja, aby o nie zadbać. Te pranki na prima aprilis świetnie się sprawdzą, nie tylko w domu, ale też w pracy czy szkole. Dzięki nim ubaw po pachy gwarantowany.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Rafał Maślak robi żarty z syna

W ten dzień w roku żartownisie mogą płatać figle bez wyrzutów sumienia. Prima aprilis przypadające na 1 kwietnia to święto, w którym niemal każdy psikus jest dozwolony. Oczywiście należy pamiętać, że przygotowane żarty nie powinny nikomu sprawić przykrości czy wprowadzić w zakłopotanie. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, ale w granicach rozsądku. Zdradzamy zatem kilka pomysłów na proste żarty. 

Te kawały na prima aprilis najlepiej sprawdzą się w domu 

Primaaprilisowe żarty możemy zacząć już z samego rana, jednak warto przygotowania do nich rozpocząć, kiedy pozostali domownicy jeszcze śpią. Jednym z najpopularniejszych jest uzupełnienie cukierniczki... solą. Aromatyczna kawa lub ciepła herbata to dla wielu osób punkt obowiązkowy przed wyjściem z domu. Z takim słonym dodatkiem z pewnością zostanie zapamiętana na cały dzień, a tym bardziej mina osoby jej spożywającej.

Kolejna niespodzianka może czekać po tuż po wyjściu z domu, kiedy w garażu czy też na podjeździe okaże się, że znikną samochód. Gdy osoba będzie myślała co stało się z autem, te będzie stało zaledwie ulicę dalej. 

Żarty na prima aprilis w pracy. Współpracowników czeka niemała niespodzianka 

Ciasteczka do kawy w pracy to zdecydowanie miły gest, jednak 1 kwietnia warto na nie uważać, a szczególnie na markizy z białym kremem. Wystarczy rozkleić ciasta i wymienić w nich nadzienie na białą pastę do zębów. Takiego połączenia na pewno nikt się nie spodziewa. Jeśli natomiast nasz kolega czy koleżanka z pracy odejdzie od komputera, to mamy szansę na wykonanie kolejnego psikusa. Trzeba zrobić jedynie screen pulpitu i ustawić go jako tło. Próbując otworzyć pliki, osoba taka z pewnością się zdziwi. 

Niewymagające rośliny na taras. Ich pielęgnacja jest niezwykle prosta. Można posadzić je już w marcu Niewymagające rośliny na taras. Ich pielęgnacja jest niezwykle prosta

Proste żarty na prima aprilis w szkole. Dzieci również mogą się świetnie bawić

Często dzieci do psikusów w szkole nie potrzebują specjalnego święta, ale tym razem będą miały dla nich wymówkę. Wśród klasycznych żartów dla najmłodszych znajduje się oczywiście przyklejenie karteczki na plecy drugiej osoby. Znajdujący się na niej tekst powinien być śmieszny, ale nie obraźliwy. Możemy również poczęstować rówieśników pączkami, które zamiast konfitury w środku wypełnione będą majonezem. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: