Pies został bohaterem meczu. Film podbija sieć. "Mój od razu rzuciłby się do ucieczki"

Pewien pies zaskoczył swojego właściciela sytuacją, której stał się bohaterem, przebywając na trybunach podczas wiosennego meczu baseballowego. Wszystko zostało nagrane, a film z sobotniego pojedynku stał się hitem w sieci.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baseball to wyjątkowo popularna dyscyplina w Stanach Zjednoczonych. Major League Baseball to najważniejsza amerykańska liga baseballu, a podczas rozgrywek drużyn w sezonie oraz poza nim na trybunach zasiadają tłumy kibiców. Nie tylko na boisku dzieje się wiele sytuacji, które porywają i robią wrażenie.

Zobacz wideo Stachursky, Wiśniewski, Kowalska, czyli najpopularniejsze covery polskiej muzyki [MOTP]

Jeden szczęśliwy szczeniak włączył się do akcji podczas meczu baseballu. Ten film to hit w sieci!

Michael Busch podczas sobotniego pojedynku Cactus League pomiędzy Los Angeles Dodgers i Kansas City Royals, przebił piłkę przez płot w siódmej rundzie. Jak zwykle fani błyskawicznie rzucili się, starając się odzyskać piłkę, jak to często robią podczas meczów, tym samym chcąc zachować ją na pamiątkę. Zamiast tego, niezwykle zwinny pies chwycił piłkę i szybko rzucił się z powrotem do swojego właściciela, zanim ktokolwiek mógł go zatrzymać. Następnie właściciel zwierzaka, ubrany w koszulkę drużyny Dodgers, wstał i ku uciesze fanów pokazał piłkę publiczności i kamerom.

Aleksandra Żebrowska Żebrowska pozuje w bieliźnie, karmiąc piersią. "Trochę prywatności"

Pies stał się bohaterem meczu. Posypały się reakcje i komentarze

Niecodzienna sytuacja, której bohaterem został pies, stał się głośnym tematem w sieci i mówi się o niej więcej niż o samym spotkaniu. Nagranie ze zdarzenia szybko podbiło media społecznościowe. W kilka godzin od dodania na serwisie Twitter, obejrzało je aż 2,4 miliona razy i zebrało wiele komentarzy.

To musi być nowa definicja słowa 'złapać' niż ta, którą wcześniej znałem. Piłka odbiła się co najmniej dwa razy.
TO jest treść baseballu premium.
To wywołuje uśmiech na mojej twarzy.
To dobry pies. Mój pies od razu rzuciłby się do ucieczki...
Pozazdrościć psa.
Więcej o: