Fryzury ślubne dla krótkich włosów. W nich każda panna młoda będzie wyglądała olśniewająco

Propozycji ślubnych fryzur dla krótkich włosów pojawia się z roku na rok coraz więcej. Zapanowała moda na krótkie cięcia i nawet panny młode coraz chętniej decydują się pójść do ołtarza w krótkiej fryzurze. Jak upiąć włosy, aby tego dnia wyglądać zjawiskowo? Przedstawiamy kilka inspiracji.

W dniu ślubu każda kobieta chce wyglądać pięknie. Ważnym elementem ślubnej stylizacji jest odpowiednio dobrana fryzura. Największe wyzwanie związane z wyborem fryzury staje przed posiadaczkami krótkich włosów. Choć w Internecie pojawia się coraz więcej propozycji fryzur ślubnych dla krótkich włosów, to jednak w porównaniu do liczby inspiracji upięć włosów długich, dalej wybór jest dość skąpy. Aczkolwiek to nie oznacza, że z krótkich włosów nie da się ułożyć stylowej fryzury. Wręcz przeciwnie! Krótkie fryzury ślubne wyglądają naprawdę kobieco i z charakterem. Sama zobacz! 

Zobacz wideo Opaska z warkoczy. Pokazujemy jak stworzyć romantyczną i prostą fryzurę

Ślubne fryzury 2021. Jak ułożyć krótkie włosy?

Aby twoja krótka fryzura ślubna prezentowała się doskonale, powinnaś jakiś czas wcześniej odwiedzić zaufanego fryzjera. Podetnij końce i odśwież kolor włosów. Dzięki temu włosy będą wyglądały na zdrowe. Na zadbanych włosach niemal każde upięcie będzie wyglądało świetnie. 

Jak uczesać krótkie włosy, żeby na ślubie wyglądać modnie i stylowo? Opcji jest naprawdę mnóstwo: koki, różne warkoczyki, delikatne fale, loki, czy proste włosy w połączeniu z welonem, świeżymi kwiatami lub ozdobami będą wyglądały zjawiskowo. 

Najmodniejsze fryzury ślubne 2021. Wavy bob i curly bob dodadzą ci wdzięku 

Fale i loki nie wychodzą z mody. Na krótkich włosach wyglądają naprawdę świetnie, więc śmiało możesz postawić właśnie na którąś z tych fryzur. Do delikatnych fal lub mocnych loków dobierz wianek, opaskę lub roślinną ozdobę w srebrnym lub złotym kolorze i ślubne upięcie będzie gotowe. 

 
 

Sploty i warkocze królują wśród ślubnych fryzur

Warkocze i sploty pozwolą ujarzmić niesforne kosmyki. Dzięki nim nie będziesz musiała poprawiać fryzury. Od ciebie zależy, jak dużą część fryzury zajmie warkocz. Może przybrać formę opaski zrobionej z włosów lub być jedynie subtelnym uzupełnieniem fryzury. 

 
 

Upięcia to hit wśród ślubnych fryzur

W 2021 roku, jak i w latach ubiegłych bardzo modne są koki, zwłaszcza te luźne. Jeśli twoje włosy sięgają do brody, to możesz śmiało poprosić fryzjera o pięknego koka. To oczywiście wymaga dużo precyzji i mocnego utrwalenia, ale każdy profesjonalista powinien poradzić sobie z tym zadaniem. 

 

Do krótkiej fryzury ślubnej dobierz odpowiednie ozdoby

Bez względu na to, którą fryzurę wybrałaś, warto dobrać do niej modny dodatek, która podkreśli twój ślubny look. Wianek z żywych kwiatów, tiara, srebrne, złote lub białe spinki i ozdoby doskonale dopełnią ślubną fryzurę. 

 
 
Więcej o: