Pokazał ubraną choinkę, a chwilę później zrobił zbliżenie. "Tego się nie spodziewałam"

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a niektórzy już próbują wczuć się w bożonarodzeniowy nastrój. Ozdabiają więc domy, a nawet ubierają choinki. Jeden z użytkowników Instagrama podzielił się nietypową "ozdobą" świątecznego drzewka. Niektórzy są w szoku, a inni przyznają, że sami posiadają podobny okaz.

Zdarza się, że niektórzy już w połowie listopada zaczynają wczuwać się w świąteczny klimat. Nie tylko kupują ozdoby, lecz także przystrajają nimi wnętrza. Są również tacy, którzy ubrali nawet choinkę. Tak jest między innymi w przypadku użytkownika Instagrama z profilu @marktargett.coach, który podzielił się w sieci nietypowym nagraniem pokazującym świąteczną aranżację.

Zobacz wideo Sztuczna czy prawdziwa? Która choinka bardziej eko?

Pokazał, jak wygląda jej choinka. Chwilę po przywieszeniu ozdób znalazł się w niej pewien lokator

Jeden z użytkowników Instagrama podzielił się nagraniem, które w mediach społecznościowych zebrało aż 4,1 miliony odtworzeń. Pokazuje na nim świąteczną aranżację wnętrza. W kadrze widać pięknie przystrojoną choinkę i świąteczny dywanik, na którym stoi. Po chwili mężczyzna robi zbliżenie, a naszym oczom ukazuje się kot, który leży na drzewie między gałązkami. Nagranie wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów. Niektórzy są nim zaskoczeni, a inni przyznają, że sami mają w domu podobną "ozdobę" choinkową.

Mój kot tak robił jako kociak, a w następnym roku zapomniał, że jest duży i utknął w choince.
Ulubiona pora roku kotów.
Tego się nie spodziewałam...
My też mamy elfa na naszym drzewku!
 

Jaka choinka jest bezpieczna dla kota? Zrób jedną rzecz, a przetrwa cały sezon

Nie ma nic gorszego niż przewrócona choinka i pozbijane ozdoby. Jeśli mamy kota, warto zadbać nie tylko o bezpieczeństwo futrzaka, lecz także drzewka. Wystarczy zrobić jedną rzecz, by tak się stało. Bez względu na to czy mamy żywą, czy sztuczną choinkę, warto przywiązać ją do ściany, dużej i ciężkiej szafy lub innej stabilnej konstrukcji, która zabezpieczy ją przed przewróceniem. Dzięki temu nawet jeśli kot postanowi się na nią wspinać, nie wyląduje na podłodze.

Dobrze jest również wybrać odpowiedni rodzaj choinki, jeśli decydujemy się na żywy okaz. Pod żadnym pozorem nie warto decydować się na sosny, które mogą być dla kotów niezwykle szkodliwe, powodując nawet uszkodzenia wątroby. Lepiej kupić jodłę albo świerk. Dobrze jest również wybierać ozdoby, które się nie stłuką i nie zranią kota, dlatego warto stawiać na te wykonane z plastiku lub drewna.

Więcej o: