Sennik: woda. Sprawdź, co oznacza sen o wodzie

Sennik: woda. Woda to bardzo popularny motyw senny, interpretacja w dużej mierze zależy od kontekstu. Chcesz odkryć, co oznaczał Twój sen o wodzie? Postaraj się przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów.

Sennik: woda- znaczenie ogólne

Interpretacja snu o wodzie zaczyna się od jej jakości. Według sennika jeśli widzimy czystą wodę, podświadomość chce nam przekazać, że w naszym życiu jesteśmy na dobrej drodze i czeka nas szczęście i spełnienie. Sennik brudną wodę interpretuje jako zapowiedź trosk i zmartwień, co ciekawe brudna woda w basenie we śnie może zapowiadać nową, tajemniczą miłość.

Sennik: woda w domu. Jak interpretować prywatną powódź?

Sen o wodzie w domu według sennika oznacza, że czeka nas utrata czegoś cennego, niekoniecznie chodzi tu o rzeczy materialne, bardziej ogólne uczucie straty. Sennik powódź interpretuje jako zapowiedź nieporozumień, jeśli we śnie zaleją Cię sąsiedzi, z pewnością czeka Cię kłótnia w najbliższym środowisku, której powodem będą pieniądze. Generalnie według sennika woda w domu (woda z kranu, w domowym basenie, z sufitu, zalewająca dom we śnie) nie zapowiada nic dobrego.

Sen - woda na podłodze. Czy jest się czego obawiać?

Sen o wodzie na podłodze to bezpośrednie odwołanie do życia prywatnego. Woda na podłodze lub rozlana na stole we śnie zwraca nam uwagę na to, że powinniśmy więcej czasu spędzać z naszymi najbliższymi. Wiele spraw zwyczajnie nam umyka, a czasu nie da się cofnąć.

Sennik: woda w wannie- czy to dobry znak?

Wanna pełna wody to według sennika pozytywny znak, który zapowiada szczęście i dobrobyt. Sen o wodzie w wannie to także bezpośrednie odniesienie do relaksu, który zapewnia spokój w życiu i pozwala na regenerację sił. Dla kontrastu pusta wanna zapowiada trudności i problemy.

Sen: dom na wodzie. Sprawdź, co Cię czeka

Sen, gdzie widzimy dom na wodzie, wskazuje na delikatne fundamenty naszego życia. Z daleka obraz jest malowniczy i piękny, ale sen z domem na wodzie może szybko zniknąć. Ten motyw powinien zmobilizować nas do skupienia uwagi na tym, co najważniejsze.

Sen: woda z kranu- co oznacza?

Sen o wodzie z kranu zapowiada sukces i bogactwo. To odzwierciedlenie dobrobytu i oznaka, że powiodło nam się w życiu. Woda, która kapie po kropelce, symbolizuje nasze wysiłki w jakieś sprawie, które nie przynoszą efektu, najwyższy czas na zmianę strategii.

Sennik: woda w basenie- jak odczytać ten motyw?

Czysta woda w basenie to według sennika zapowiedź szczęścia i powodzenia, brudna woda oznacza, że czeka nas pasmo trosk i rozczarowań. Woda w basenie, w którym pływa kilka osób, symbolizuje szybki awans. Osoby, z którymi spędzamy czas na kąpielisku to ważne persony, dzięki którym nasze życie zawodowe stanie się prostsze.

Sen o wodzie w morzu- co oznacza?

Sen o czystej wodzie w morzu oznacza oczyszczenie z negatywnych uczuć. Morze z czystą wodą oznacza też grono dobrych ludzi wokół, które mają wobec nas czyste intencje. Brudna woda w morzu o ciemnej barwie to znak, że czekają nas problemy i zawistni przyjaciele.

Sen- dziecko w wodzie, które się topi. Czy ten sen należy interpretować dosłownie?

Zdecydowanie nie, sen, gdzie widzimy dziecko w wodzie, które znika pod taflą, oznacza nas samych, co więcej to znak, że właśnie tracimy kontrolę nad swoim życiem, a wraz z nią poczucie wolności.

Sen- ryby w wodzie. Co może się wydarzyć?

Sen o rybach w wodzie, która jest czysta, oznacza zapowiedź dobrego zdrowia. Być może choroba, która męczy Cię od dłuższego czasu, w końcu odejdzie w zapomnienie. Ławica ryb w czystej wodzie to także symbol szczęśliwego związku. Ryby wyrzucone na brzeg symbolizują ludzi, którzy Ci źle życzą.

Zobacz też: Sennik: basen. Czy ten wakacyjny motyw może zapowiadać kłopoty?

Sen- wąż w wodzie. Nie daj się zaskoczyć

Sen, w którym pojawia się wąż, przeważnie oznacza, że musimy mieć się na baczności. Sen z wężem w wodzie chce nas przestrzec przed podstępem. Być może ktoś będzie chciał Cię oszukać i gad we śnie chce Ci dać mocny sygnał, o nieczystych intencjach.

Sen- pies w wodzie. Jak odczytać ten sen?

Zapowiada jednocześnie i radość i kłopoty. Sen o psie, który bawi się w wodzie, może uśpić naszą czujność. Pies, który zaczyna się topić to znak, że nie wszystko, co wydaje się miłe, przyjazne i bezpieczne jest takie naprawdę.

Zobacz też: Sennik: pies. Co oznacza sen o psie?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi
Więcej o: