Sennik: policja i radiowóz- sprawdź znaczenie snu

Sennik: policja i radiowóz. Policja we śnie jest odniesieniem do porządku. Co konkretnie oznacza sen z udziałem stróża prawa? Wszystko zależy od kontekstu.

Sennik: mandat i policja- co się za tym kryje? 

Mandat we śnie oznacza skruchę i wyrzuty sumienia. Według sennika mandat wystawiony przez policję to znak, że coś nas dręczy, jest to jednocześnie bardzo dobry objaw. W realnym świecie uda się odkupić winy i naprawić relacje z kimś, kto czuje się obrażony, ale jest jednocześnie gotowy na całkiem nowy start. 

Sennik: policjant. Jak interpretować sen, w którym pojawia się policjant? Sennik: policjant. Jak interpretować sen, w którym pojawia się policjant?

Sennik: policja goni śpiącego- co z tego wynika? 

Ucieczka przed policjantem we śnie może mieć dwa znaczenia. Z jednej strony według sennika policja goniąca śpiącego wskazuje na chęć oderwania się od zobowiązań. Być może tkwimy w jakimś układzie, który wcale nam nie pasuje. Drugie znaczenie to niemiłe wydarzenie w życiu śpiącego, które wkrótce może się przytrafić. Policja na sygnale w senniku odzwierciedla też strach przed złamaniem obowiązujących reguł. 

Sennik: policja zatrzymuje śpiącego- jak interpretować ten sen? 

Zatrzymanie przez policję to podświadoma obawa przed konsekwencjami, które czekają nas w następstwie naszych czynów. Według sennika policja zatrzymująca śpiącego oznacza, że dana osoba ma coś na sumieniu i teraz obawia się, jak dana sprawa się potoczy. To typowy sen z wyrzutami sumienia. 

Sennik: policja i alkomat- co to znaczy? 

Alkomat we śnie symbolizuje czas, który jest nam potrzebny po to, aby pojąć, w czym tkwi problem. Według sennika policja i alkomat może być też ważnym ostrzeżeniem, które mówi nam, że zbyt często sięgamy po używki. Jeśli we śnie ktoś bada nas alkomatem, oznacza to, że po głowie chodzą nam złe myśli za które wkrótce możemy słono zapłacić. 

Sennik: policja/straż- na co wskazuje? 

W senniku policja lub straż symbolizuje ład i porządek, jeśli śnisz o kontroli policji, najpewniej obawiasz się złamanych reguł i grożących za to konsekwencji. Ten motyw bardzo mocno związany jest z naszym sumieniem. 

Policja. Zdjęcie ilustracyjne Sennik: policja. O czym może świadczyć sen, w którym pojawia się policja?

Sennik: policjant i mandat- co kryje się za tym symbolem? 

Sen o mandacie, który wlepia nam policjant według sennika oznacza, że mamy coś na sumieniu i obawiamy się konsekwencji. Taki sen nie należy czytać dosłownie, chodzi bardziej o to, aby przemyśleć swoje postępowanie. Być może sprawiliśmy komuś przykrość i teraz trzeba będzie przeprosić. To zawsze dobre rozwiązanie. 

Zobacz też: Sennik: ząb. Sprawdź, co oznacza ząb we śnie

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!
Więcej o: