Sennik: pocałunek w usta- sprawdź, co oznacza ten sen

Sennik pocałunek w usta interpretuje w różny sposób. Wszystko zależy od pojawiających się we śnie szczegółów. Przekonaj się, co oznacza sen o pocałunku w usta.

Sennik: pocałunek w usta z nieznajomym- co oznacza? 

Ten sen mówi dużo na temat charakteru śniącego, zdecydowanie jest to osoba, która lubi dreszczyk emocji i dużo rozrywki. Według sennika pocałunek w usta z nieznajomym świadczy o zamiłowaniach do przygody, poczucia wolności i niezależności. Sen o pocałunku z kimś dla nas zupełnie obcym może też świadczyć o znużeniu aktualnym związkiem. Być może w Twoim życiu uczuciowym aktualnie brakuje kolorów. 

Sennik: otrzymać pocałunek w usta - znak do zgody

Otrzymanie pocałunku w usta według sennika nie zawsze musi mieć podtekst miłosny, czasami jest to znak, że ktoś chce zakopać topór wojenny i się z nami pogodzić. Sen o pocałunku w usta to taki sygnał od podświadomości, że właśnie teraz jest dobry moment i warto tę okazję wykorzystać. 

Sennik: pocałunek w usta z przyjacielem i byłym chłopakiem- jak interpretować? 

Sennik pocałunek w usta z przyjacielem interpretuje jako zażyłość, jaka łączy nas z bliską nam osobą, jest wyrazem sympatii. Z kolei pocałunek w usta z byłym chłopakiem według sennika oznacza, że tęsknimy za tą jedną konkretną osobą lub aktualny związek z nowy partnerem pozostawia wiele do życzenia. 

Sennik: pocałunek w usta z przyjacielem- jaka jest przyszłość relacji? 

To wyraz sympatii. Według sennika pocałunek w usta z koleżanką, czy pocałunek z kolegą nie ma podtekstu uczuciowego. Z osobami, które lubimy, spędzamy najczęściej najwięcej czasu i dlatego przyjaciele często pojawiają się w naszych snach, nawet przy okazji pocałunku. 

Pocałunek w usta na pierwszej randce- co się za tym kryje? 

To znak, że wiążemy z daną osobą duże nadzieje i już na samym początku związku chcemy być blisko właśnie przy pomocy pocałunku. Pocałunek w usta na pierwszej randce we śnie jest odbiciem naszych ukrytych pragnień. 

Sennik: pocałunek w usta z księdzem, czy pocałunek w usta to grzech? 

Sny nie mają dosłownych kontekstów, zatem na pytanie, czy pocałunek w usta to grzech i jeśli dodatkowo pojawia się postać księdza, sennik odpowiada, że podświadomość, chce nas uchronić przed złą decyzją. Pocałunek w usta z księdzem we śnie to nasze wybory, nic więcej. 

Pocałunek w usta po angielsku - co oznacza ten sen? 

Pocałunek w usta po angielsku jak i pocałunek w usta od dziewczyny, czy szybki pocałunek w usta, czyli przysłowiowy całus oznacza tęsknotę za miłością. Warto dobrze przemyśleć ten sen, zwłaszcza gdy aktualnie jesteśmy w związku.

Zobacz też: Sennik: zmarły. Co oznacza sen, w którym pojawia się osoba zmarła?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi
Więcej o: