Numerologia 8 - znaczenie liczby 8. Skazana na sukces

Numerologia 8. Zastanawiasz się jakie cechy wyróżniają numerologiczną ósemkę? Sprawdź, co kryje się za tą cyfrą i dowiedz się jak przy pomocy 8 przyciągnąć szczęście.

Numerologia 8

Cyfry lub liczby, które często niby przypadkiem pokazują się w naszym życiu, powinny zwrócić uwagę. Numerologia ma potężną moc, Chińczycy wierzą, że to właśnie cyfra 8 przynosi szczęście. Marzy Ci się sukces i powodzenie? Sprawdź, dlaczego ważną decyzję warto podejmować z 8 w dacie. 

Numerologia 7. Zdjęcie ilustracyjne Numerologia 7 - znaczenie liczby 7. Na drodze do prawdy

Symbolika liczby 8 - sprawdź, co oznacza 

8 jest symbolem sukcesu, perfekcji. Ten odwrócony znak nieskończoności jest też synonimem równowagi, za każdy otrzymany dar 8 tyle samo dobra przekaże dalej w świat. Symbolika liczby 8 oznacza też potrzebę stabilnego otoczenia, bez częstych zmian w atmosferze wsparcia i zrozumienia. W kulturze chińskiej 8 oznacza szczęście, Chińczycy celowo przemycają tę właśnie cyfrę w adresach, imionach i ważnych datach jak ślub, czy urodziny. Warto spróbować, nie bez przyczyny pary często pobierają się w 8 miesiącu, czyli w sierpniu, a korzystne umowy to te podpisane 8 dnia. 

Numerologiczna 8 - kim jesteś? 

Kim jest osoba z 8? Numerologiczna 8 postrzega swoje życie przez pryzmat sukcesu. Im więcej uda się osiągnąć, tym większe pojawia się spełnienie. W życiu 8 dążą do materialnego spokoju, im więcej uda im się zgromadzić, tym lepiej. Celem życia 8 jest sukces i dostatek. To zdecydowanie najbardziej luksusowa cyfra ze wszystkich. 8 ma największy dom, najlepszy samochód i najwięcej zer na koncie, jest przy tym pamiętliwa i wesprze każdego, kto chociaż raz okazał jej dobre serce. Zdecydowanie warto jej pomagać. 

Numerologia 8- główne cechy charakteru

Osoby obdarzone wibracją cyfry 8 są: 

  • Zrównoważone 
  • Autorytatywne 
  • Profesjonalne 
  • Materialistyczne 
  • Znakomite 
  • Zorientowane na cel 
Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

8 numerologia - silne strony 

8 są bardzo ambitne, nowe cele do osiągnięcia to coś, co je napędza. Są też bardzo uważne na otoczenie, docenią każdą pomoc w drodze na szczyt i będą pamiętać o każdej, nawet najmniejszej przysłudze. Można być pewnym, że pomoc 8 z czasem zwróci się dwukrotnie. 8 w numerologii to tak w zasadzie jedno słowo, czyli sukces. 

Numerologia 5. Zdjęcie ilustracyjne Numerologia 5 - znaczenie liczby 5. Tam, gdzie wieje wiatr

Liczba 8 - słabe strony 

Liczba 8 dba o spełnienie przede wszystkim na tle finansowym, dlatego przez otoczenie często postrzegana jest jako płytka i popisowa. Istnieje też duże ryzyko, że wokół 8 zgromadzi się pokaźna grupa oportunistów, którzy nastawieni są na szybki sukces bez względu na zasady moralne. 

Znaki zodiaku powiązane z tą cyfrą to Skorpion i Koziorożec, którzy lubią być na szczycie i cieszą się z kolejnych osiągnięć, jak nikt inny. 

Zobacz też: Numerologia 4 - znaczenie liczby 4. Siła i sprawczość

Więcej o: