Teściowa próbowała zabić synową? Przerażająca historia weselna

Organizatorka wesel ujawniła niedawno koszmarną historię ze swojej pracy. Opowiedziała o teściowej, która rzekomo usiłowała zabić pannę młodą na jej ślubie.

25-letnia Callie jest organizatorką wesel. Poza tym kobieta aktywnie udziela się na TikToku. Niedawno opowiedziała przerażającą historię ze swojej pracy. Jej nagranie szybko stało się bardzo popularne. Historię opisał między innymi portal The Sun.

Zobacz wideo Nowe "Wesele" Smarzowskiego, zwiastun:

Teściowa próbowała zabić synową?

Panna młoda była uczulona na kokosy. Jak podkreśliła Callie, cukiernia, która przygotowywała poczęstunek na imprezę została o tym poinformowana odpowiednio wcześnie. W pewnym momencie Callie zauważyła na sali weselnej nieplanowaną dostawę babeczek. Okazało się, że zamówiła je matka pana młodego. Kobieta wyjaśniał, że nie chciała, by na imprezie zabrakło słodyczy.

Początkowo nie było w tym zaskakującego. Jednak potem sytuacja całkowicie się zmieniła. Mama pana młodego zapytała synowej, czy nie zjadłaby jednej z babeczek. Jak wspomina Callie, kobieta wręcz próbowała włożyć jej ciastko do ust. Jednak w pewnym momencie do akcji wkroczył pan młody. Mężczyzna zauważył, że są to babeczki kokosowe. - Mamo przecież wiesz, że ona ma alergię - powiedział.

Przerażająca historia weselna

Po interwencji pana młodego na sali zapanowała niezręczna cisza. - Panna młoda wygląda na absolutnie przerażoną - zdradziła Callie. 

Potem pan młody rzucił babeczką, którą właśnie zabrał swojej żonie. Zrobił się czerwony i zaczął krzyczeć na własną matkę. - Jesteś okropną osobą, nigdy nie wspierałeś tego związku. Mogłeś wysłać ją do szpitala. Przecież mogła dostać wstrząsu anafilaktycznego! - krzyczał. Nagle spokojnym głosem odezwała się jego matka:

Wypadki zdarzają się codziennie, kochanie.

Ostatecznie kobieta opuściła imprezę.

Wstrząs anafilaktyczny

Wstrząs anafilaktyczny (anafilaksja) to gwałtowna i nieprzewidywalna reakcja organizmu, którą powoduje kontakt z alergenem - może to być np. jad owada, leki lub pokarm. Dochodzi wówczas do gwałtownego spadku ciśnienia krwi. Wstrząsowi może towarzyszyć szereg nieprzyjemnych dolegliwości – m.in. drgawki, spłycony i szybszy oddech, silny świąd. Potrzebna jest wówczas jak najszybsza reakcja i pomoc - tego typu sytuacja zawsze stanowi potencjalne zagrożenia dla życia. Środek leczniczy, który zazwyczaj podaje się poszkodowanym, to adrenalina.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: