Krople żołądkowe na włosy działają lepiej niż najdroższe wcierki. Prosty przepis na zagęszczenie fryzury

Krople żołądkowe jako wcierka na wypadanie włosów i szybki porost włosów. Jest to popularna metoda tanich pielęgnacyjnych zmian, których efekty mogą zaskoczyć. Jak stosować i włączyć do rutyny używanie tego produktu?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jest to niesamowicie tania, dość skuteczna i łatwo dostępna metoda. Za każdym razem, gdy w apteczce mamy otwartą buteleczkę kropli to możemy ją wykorzystać do celów włosowych. Jakie efekty niesie za sobą stosowanie tej metody?

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić

Czym są krople żołądkowe? Stosowanie 

Krople żołądkowe to lek w postaci kropli doustnych sporządzonych na bazie wyciągów ziołowych. Lek stosowany jest w niestrawności i zaburzeniach trawienia, a także w anoreksji. Krople przeznaczone są dla osób dorosłych. Substancją czynną leku są wyciągi ziołowe i kupisz je w każdej aptece. Krople są produkowane przez wiele firm i niczym się nie różnią, chodzi o skład, cenę i pojemność. oczywiście, im więcej ekstraktów ziołowych, tym lepiej. 

Krople żołądkowe jako sposób na porost włosów. Przepis na wcierkę

Kurację kroplami żołądkowymi można stosować codziennie przez 3-4 tygodnie, następnie należy zrobić tydzień przerwy i można powtórzyć kurację od początku. Regularne stosowanie tego specyfiku może zwiększyć porost włosów oraz zmniejszyć ich wypadanie. Do przygotowania tej wcierki w domu potrzebne będą: krople żołądkowe, woda, zielona/czarna herbata, kawa, hydrolat itp. oraz szklanka i strzykawka. 

  1. Przygotowujemy składniki.
  2. Dobrze wstrząsnąć butelką i schłodzić napój.
  3. Mieszanie. Niewielką ilość kropli wlewamy do szklanki i nabieramy do strzykawki.
  4. Zostawiamy w niej 2-2,5 ml kropli, a resztę wstrzykujemy do butelki.
  5. Dodajemy wodę. Wybrany napój ponownie wlewamy do szklanki i napełniamy strzykawkę do pełna ok. 5 ml, a resztę wylewamy do zlewu.
  6. Wcierką spryskujemy całą skórę głowy i wykonujemy krótki, delikatny masaż.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: