Te pięć słów powinno pojawić się na twoim randkowym profilu. Działają jak magiczne zaklęcie

Szukasz przepisu na miłość? Ekspertka od relacji Valon Assani wymieniła w rozmowie z Daily Mail słowa, które mogą zapewnić ci powodzenie w aplikacjach randkowych. Ma po pięć sugestii dla kobiet i mężczyzn.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Top 5 słów, które zwiększają szanse mężczyzn w aplikacjach randkowych

Na pierwszym miejscu w zestawieniu znajduje się słowo "niepalący". Kobiety znacznie częściej określają się na profilach randkowych jako osoby, które nie tolerują palenia tytoniu. Aż 47 proc. kobiet, które wzięły udział w badaniu, przyznaje, że to, czy kandydat na partnera pali, ma dla nich kluczowe znaczenie.

Zamiast pomijać szczegóły dotyczące ich nawyków, mężczyźni mogą rozważyć określenie swojego stosunku do papierosów w profilu, aby zwiększyć szanse na dopasowanie, zwłaszcza że w 20 proc. profili mężczyzn brakuje o tym wzmianki

- powiedziała DailyMail ekspertka od relacji Valon Assani.

622054616622054616 Olesya Kuznetsova / Shutterstock

Drugim kluczowym słowem w profilu męskim są "podróże". 30 proc. kobiet korzystających z aplikacji randkowych podkreśla swoje umiłowanie do zwiedzania świata. Warto pokazać się od strony poszukiwacza przygód i opublikować też kilka zdjęć ze swoich minionych wakacji.

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, twoje szanse są większe. A jeśli w twoim profilu pojawia się "pies" możesz znaleźć wybrankę wśród 33 proc. kobiet, które określiły to hasło jako znaczące podczas przeglądania profili mężczyzn.

Z alkoholi kobiety preferują "wino". Aż 14 proc. wymienia ten trunek jako swój ulubiony w opisie, za to pojawia się on w zaledwie 3 proc. męskich profili.

A jeśli jesteśmy przy napojach - nie zapomnij wspomnieć, jaka "kawa" jest twoją ulubioną. Wspólne wyjście do kawiarni to doskonały pomysł na randkę.

Top 5 słów, które zwiększają szanse kobiet w aplikacjach randkowych

Podczas gdy w profilach mężczyzn napoje znalazły się na ostatnim miejscu, na profilach kobiecych przede wszystkim powinno pojawić się "piwo". 16 proc. mężczyzn wspomina o trunku w swoim opisie.

Zamiast pomijać szczegóły na temat swojego ulubionego piwa, kobiety mogą rozważyć dodanie go do swojego profilu, aby zwiększyć szansę na dopasowanie

- sugeruje ekspertka od relacji.

Kolejnym niedostatecznie używanym słowem w randkowych biografiach kobiet jest „sport". Około 10 procent mężczyzn wspomina o swojej miłości do sportu, w porównaniu do trzech procent kobiet. Kobiety, które szukają wysportowanego partnera, mogą rozważyć dodanie słowa „sport" do swojego biografii, aby przyciągnąć uwagę większej liczby samotnych kawalerów. Wśród haseł związanych ze sportem ekspertka sugeruje wspomnieć także o "siłowni". To kolejne popularne hasło.

11654968451165496845 astarot / Shutterstock

Po treningu przychodzi pora na rozrywkę. Wśród ulubionych rozrywek mężczyźni najczęściej wymieniają "puby". Warto wspomnieć też o jedzeniu mięsa. Słowo "mięsożerny" pojawia się w męskich profilach częściej niż w profilach kobiecych. Wspólne wyjście na steka to według ekspertki przepis na sukces.

Można potraktować te rady poważnie albo z przymrużeniem oka, bo jak wiadomo, przeciwieństwa też się przyciągają.

Więcej o: