tinder

 • Jak wybierać chłopaków na Tinderze (i znaleźć miłość)

  Jak wybierać chłopaków na Tinderze (i znaleźć miłość)

  Mamy kapitalizm i dwudziesty pierwszy wiek. Wszystko ma być szybko i wydajnie, a asortyment - szeroki. Dotyczy to również miłości. Aby się jednak nie pogubić w labiryncie możliwości jakie oferuje Tinder, warto znać "typy", które należy omijać bardzo szerokim łukiem.

  Kinga Burger
 • Ten pan cieszy się ogrooomnym powodzeniem na Tinderze! Dlaczego?
 • Top modelka i Aniołek Victoria's Secret reklamują aplikację Tinder! [WIDEO]

  Top modelka i Aniołek Victoria's Secret reklamują aplikację Tinder! [WIDEO]

  Relacje aplikacji randkowej Tinder i świata mody są coraz bliższe. Najpierw seskwiadomości jej użytkowników trafiły do kampanii Calvin Klein, a teraz Tinder zatrudnił dwie seksowne top modelki w swojej reklamie. Nina Agdal wystąpiła w roli użytkowniczki Tindera, a Erin Heatherton, Aniołek Victoria's Secret w latach 2010-2013, pomaga jej znaleźć mężczyznę idealnego. Zobaczcie sami!

  Redakcja
 • 40 to nowe 20: Tinder

  40 to nowe 20: Tinder

  Stało się. Zostałaś przyłapana na gorącym uczynku - z aktywnym kontem na Tinderze! Jak wytłumaczyć się z tego partnerowi?

  Dellfina Dellert
 • Pikantne wiadomości w nowej kampanii Calvin Klein Jeans. Udany romans Tindera i mody?
 • Kobiety pragną miłości, a mężczyźni tylko seksu? Czego szukają użytkownicy Tindera?

  Kobiety pragną miłości, a mężczyźni tylko seksu? Czego szukają użytkownicy Tindera?

  Powszechna opinia jest taka, że kobiety szukają na Tinderze miłości a mężczyźni seksu. Jak zatem pogodzić tak sprzeczne oczekiwania? A może to zwykły stereotyp? Czy powstanie takiej aplikacji świadczy o tym, że tak wielu ludzi w dzisiejszych czasach jest samotnych, czy raczej wręcz przeciwnie, że są oni tak niezależni i zajęci sobą, że po prostu nie mają czasu na poważne relacje?

  Dobry seks
Więcej o:

tinder