25-latka "oszalała podczas igraszek". Finał tej historii jest makabryczny. Długie lata może spędzić w więzieniu

Choć ta historia wydarzyła się rok temu, ponownie głośno jest o głównej bohaterce. 25-letnia Taylor Schabusiness z Wisconsin jest oskarżona o brutalne morderstwo. Teraz do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak wpada w szał w sądzie podczas rozprawy.

25-letni Shad Thyrion został zamordowany w lutym 2022 roku. Jego rozczłonkowane ciało znalazła w mieszkaniu matka. O sprawie zrobiło się głośno w mediach, ponieważ szczegóły morderstwa mrożą krew w żyłach. 

Zobacz wideo Kryminalne (i tragiczne) historie, które natchnęły reżyserów

Pocięła swojego kochana. Tłumaczyła, że oszalała podczas igraszek

25-letni Taylor i Shad pojechali do mieszkania jego matki. Tam zażywali narkotyki w tym metamfetaminę. Kiedy doszło do zbliżenia, kobietę jakby coś opętało. Taylor Schabusiness w trakcie seksu z Shadem miała dopuścić się makabrycznej zbrodni. Kobieta odcięła mężczyźnie głowę, a następnie kontynuowała czynności seksualne na jego martwym ciele. Później miała okaleczyć zwłoki nożem do chleba. Aby pozbyć się rozczłonkowanego ciała, Taylor wrzuciła odciętą głowę i penisa do wiadra, a pozostałe części do garnka, które ukryła w samochodzie. 

Policja, która znalazła zakrwawioną kobietę w jej domu, odkryła również, że była ona mężatką. Schabusiness powiedziała policjantom, żeby dobrze się bawili, próbując znaleźć wszystkie narządy. Podczas przesłuchania kobieta wyznała, że uprawiała seks ze zwłokami mężczyzny, bo jak sama to określiła, czerpała z tego przyjemność i "oszalała podczas igraszek". 

Oskarżona o morderstwo rzuciła się na swojego obrońcę w sądzie

Do sieci trafiło nagranie z sądu, na którym widać jak Taylor Schabusiness rzuca się na swojego obrońcę. Powód może być dość zaskakujący. Kobieta wpadła w szał tuż po tym, jak sędzia Thomas J. Walsh ogłosił, że proces w sprawie morderstwa rozpocznie się 15 maja 2023 roku, a nie jak wcześniej ustalono 6 marca 2023 roku. Co ciekawe, o tę zmianę wnioskował właśnie obrońca oskarżonej, który chciał mieć więcej czasu na udowodnienie niepoczytalności swojej klientki. 

Oskarżona nie przyznaje się do winy 

Taylor Schabusiness nie przyznaje się do winy. Jej adwokat twierdzi, że kobieta w momencie przestępstwa była niepoczytalna. Jolly powiedział, że u Schabusiness zdiagnozowano chorobę afektywną dwubiegunową, a oskarżona była leczona psychiatrycznie, odkąd była uczennicą siódmej klasy. Innego zdania jest lekarz, który w 2022 roku wydał opinię, że kobieta jest zdolna do odpowiadania przed sądem. 

Schabusiness została oskarżona o umyślne zabójstwo pierwszego stopnia, okaleczenie zwłok i napaść seksualną trzeciego stopnia. 

Więcej o: