Pacjent Anety z "M jak miłość" to jej prawdziwy mąż. Fani nie mogą uwierzyć. "Poważnie?"

Ilona Janyst od 6 lat wciela się w rolę Anety Chodakowskiej w "M jak miłość". Niedawno w serialu pojawił się wątek niezdarnego kleryka, który został pacjentem Anety. Jak się okazuje, w życiu prywatnym łączą ich o wiele głębsze relacje. Ilona i Paweł Janyst to zgrane małżeństwo.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Gdy Ilona Janyst w 2017 roku pojawiła się w "M jak miłość", niewielu widzom spodobała się jej postać. Aneta była znana z ciętego języka i po trupach dążyła do celu. Z biegiem czasu wizerunek Chodakowskiej zaczął łagodnieć. Wyszła za mąż za Olka, została mamą Borysa i świetnie radzi sobie jako lekarka w klinice. Kilka odcinków temu pacjentem Anety został kleryk Piotr. Chociaż w serialu łączy ich jedynie relacja zawodowa, w życiu prywatnym od 5 lat są małżeństwem.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Ilona Janyst i Paweł Janyst. Zbieżność nazwisk czy coś więcej?

Do obsady "M jak miłość" niedawno dołączył Paweł Janyst. Jak się okazuje, jego powiązanie z serialową Anetą, czyli Iloną Janyst, to wcale nie zbieżność nazwisk. Paweł i Ilona poznali się na Wydziale Lalkarskim PWST we Wrocławiu. W kwietniu 2018 roku wzięli ślub i doczekali się dwójki dzieci. Teraz mają szansę grać razem w najpopularniejszym polskim serialu. Po raz pierwszy w "M jak miłość" kleryk Piotr pojawił się kilka odcinków temu, gdy udzielił fikcyjnego ślubu leżącemu w szpitalu Jakubowi i Kasi. Teraz powraca jako pacjent Anety.

 

Paweł Janyst dołącza do obsady "M jak miłość". Kleryk Piotr zagości w serialu na dłużej

Z opisów najnowszych odcinków serialu możemy się dowiedzieć, że wątek sympatycznego kleryka będzie rozbudowywany. Nie tylko będzie częstym gościem w gabinecie Anety, lecz także zostanie przeniesiony do parafii w Grabinie. Na najnowszym zdjęciu na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie pary.

Księżu i ona... A prywatnie mężu i żona.
 

Pod postem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość widzów nie miała pojęcia, że kleryk Piotr i Aneta Chodakowska są ze sobą powiązani w życiu prywatnym. Fani nie kryją zdziwienia i zgodnie przyznają, że ta informacja to dla nich prawdziwy szok. Zastanawiają się też, czy Ilonę i Pawła również w serialu połączy głębsze uczucie.

Wow, ale zaskoczenie.
Poważnie? O wow.
Zaskoczenie. Miłe zaskoczenie.
Ale numer.
Toż to szok.
Więcej o: