Skradła serca fanów i doszła do finału "Top Model". Dziś ma 33 lata. Jak bardzo się zmieniła?

Aleksandra Kuligowska zyskała spory rozgłos dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Top Model". Kobieta zaskakiwała nie tylko swoją urodą, ale i skromnością. W debiutanckim sezonie programu doszła do samego finału. Choć wróżono jej wielką karierę, szybko odeszła z show-biznesu. Czym zajmuje się dzisiaj?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Udział w programie telewizyjnym dla wielu osób jest furtką do kariery w show-biznesie. Pomimo dotarcia do ostatniego odcinka pierwszej edycji "Top Model", Aleksandra Kuligowska szybko zniknęła ze świata mediów. Dziś ma 30 lat i nie sposób znaleźć jej wśród błysku fleszy lub na czerwonym dywanie. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się finalistka show?

Zobacz wideo Joanna Krupa mówi, czy „Top Model" jest reżyserowane. Wymowna odpowiedź

Udział w "Top Model" przyniósł jej ogromny rozgłos. Po roku zniknęła z show-biznesu

Aleksandra Kuligowska z miejsca stała się jedną z ulubienic widzów pierwszej edycji "Top Model". Kobieta zachwyciła wszystkich urodą, a także wrodzoną skromnością. Co więcej, cechowała się także naturalnymi zdolnościami pracy przed kamerą i zawsze dawała z siebie 100%. Dzięki temu dostała się do finału show, w którym zajęła drugie miejsce. Nie wygrała programu, jednak rozgłos, który uzyskała w trakcie nagrań, sprawił, że szybko otrzymała ofertę pracy w modelingu. 

Modelka często pojawiała się na wybiegach znanych stylistek i stylistów. Można ją było zobaczyć m.in. na pokazach Ewy Minge oraz Macieja Zienia. Po roku zdecydowała się wyjechać z Warszawy i stopniowo odchodziła od świata mody. Zamiast tego skupiła się na życiu prywatnym. W 2018 roku, czyli 10 lat po emisji pierwszej edycji "Mam Talent", wyszła za mąż i zmieniła nazwisko. Do dziś związana jest z Michałem Staniszewskim. We wrześniu 2020 roku na świat przyszedł ich syn - Gustaw

Czym dziś zajmuje się Aleksandra Kuligowska? Kobieta skupia się przede wszystkim na rodzinie

Byłej modelki nie zobaczymy dziś na czerwonych dywanach. Zamiast tego poświęca się wychowaniu dziecka i... jodze. Na swoim instagramowym profilu edukuje fanów na temat harmonii duszy i ciała. Często publikuje także zdjęcia ze swoim partnerem i synkiem. Gustaw ma już prawie 3 lata. 

 

Dziś finalistka "Top Model" ma już 33 lata. Dzięki jodze i aktywności fizycznej nadal imponuje sylwetką. Największą metamorfozę przeszła jej fryzura. Fani programu z pewnością pamiętają ją w nieco ciemniejszych włosach. Dziś Aleksandra preferuje krótkie cięcie w kolorze jasnego blondu.

Więcej o: