Agnieszka Włodarczyk w obcisłym topie pyta o "patenty na brzuch po ciąży". Zdjęcia wywołały sensację

Agnieszka Włodarczyk dwa lata temu została mamą. Gwiazda szybko powróciła do formy sprzed ciąży, czym wzbudziła niemałą sensację wśród internautów. Ostatnio podzieliła się na Instagramie zdjęciem, a w opisie zwróciła się z pytaniem do fanów o sposoby na płaski brzuch.

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka, która zdobyła popularność dzięki roli tytułowej bohaterki filmu "Sara". Większość osób kojarzy ją również dzięki popularnemu serialowi "13 posterunek" czy "Plebania". Gwiazda wzięła również udział w wielu programach telewizyjnych jak "Jak oni śpiewają" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". Włodarczyk aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami, a także pokazuje kulisy życia rodzinnego. Nie brakuje również inspirujących postów, na których dzieli się przemyśleniami i refleksjami dotyczącymi macierzyństwa.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Włodarczyk pozuje w rozpiętej bluzie i prezentuje sylwetkę. Zwróciła się z pytaniem do fanów

Agnieszka Włodarczyk dwa lata temu wraz z partnerem, Robertem Karasiem powitali pierwsze dziecko. Od tego czasu aktorka skupia się na macierzyństwie i wychowywaniu synka. Jej codzienność można śledzić za pośrednictwem Instagrama, gdzie często raczy fanów informacjami z dnia codziennego, a także kadrami, na których prezentuje sylwetkę po ciąży. Podobnie było, kiedy we wtorek opublikowała dwa zdjęcia, na których odsłoniła brzuch. W opisie zwróciła się z pytaniem do obserwatorów, o sposoby na płaski brzuch. Zaznaczyła jednak, że jedna opcja nie wchodzi w grę.

Jakie macie patenty na ładny brzuch po ciąży? Jakieś zabiegi? Kosmetyki? Tylko nie piszcie, że trzeba ćwiczyć.
 

Internauci szybko zareagowali. Pojawiły się komplementy oraz wskazówki

Na reakcję ze strony obserwatorów aktorki, których zebrała na instagramowym koncie ponad 346 tysięcy, nie trzeba było długo czekać. Posypały się komplementy, a wśród komentujących znalazł się również Robert Karaś. Partner Włodarczyk napisał:

Masz śliczny brzuch.

Internauci podzielili się również swoimi sugestiami.

Napisał w punkt, masz piękny brzuch, więc tylko zaakceptować! Ale jak chcesz go wzmocnić, to pilates polecam.
Szczotkowanie na sucho fajnie ujędrnia skórę.
Przede wszystkim nawodnienie, to jeden z niewielu sukcesów do jędrnej skóry, niestety trzeba ćwiczyć.
Pani coraz młodsza.
Ja tu nic do poprawy nie widzę.
Więcej o: