Zofia Zborowska pokazała Andrzeja Wronę bez brody. "Pismo od prawnika masz na mailu"

Andrzej Wrona bez brody. Ten widok zdziwił w piątkowy dzień fanów siatkarza. Wszystko za sprawą jego małżonki, Zofii Zborowskiej, która podzieliła się na Instagramie przemianą, z pomocą jednej z aplikacji. Fani natychmiast zareagowali na wpis i nie kryli zaskoczenia.

Andrzej Wrona, podobnie jak jego żona, Zofia Zborowska aktywnie działają w mediach społecznościowych, gdzie obydwoje pokazują ogromny dystans, jaki mają do siebie nawzajem. Podobnie było i tym razem. Aktorka w piątkowy poranek postanowiła zamieścić krótki klip, w którym w wyniku metamorfozy w jednej z aplikacji, zaprezentowała siatkarza klubu ONICO Warszawa bez charakterystycznego dla niego elementu wizerunku. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska narzeka na InstaStories. W tle woła ją córka

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Andrzej Wrona bez brody? Zofia Zborowska pokazała zdjęcia męża bez zarostu

Andrzej Wrona słynie ze swojego charakterystycznego zarostu. Siatkarz lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i już kiedyś mogliśmy go zobaczyć bez brody, jednak od dłuższego czasu pozostaje wierny ikonicznemu już dla niego wizerunkowi. Zofia Zborowska postanowiła wypróbować możliwości jednej z aplikacji i za jej pomocą zaprezentować na profilu na Instagramie prawdopodobny wygląd siatkarza bez brody. Żona Andrzeja Wrony dodała również, że film ma charakter humorystyczny i zażartowała:

Jest szansa, że to się skończy rozwodem, bo przecież nikt nie lubi, jak się z niego ciągnie wała.
 

Andrzej Wrona bez zarostu jest nie do poznania? Internauci komentują efekty przemiany siatkarza

Pod wpisem Zofii Zborowskiej pojawiło się wiele komentarzy internautów dotyczących metamorfozy siatkarza. Wiele osób nie kryło rozbawienia, a także przyznało, że Wrona z brodą wygląda korzystniej.

Leżę i płaczę.
Toż to inny chłopiec po prostu! Zakochałam w tym drugim wcieleniu. 
Żeby mąż nigdy się nie golił.
Już wiemy, co Andrzej chowa pod brodą!

Post skomentował również sam Andrzej Wrona:

Pismo od mojego prawnika masz na mailu.
Więcej o: