Fryzury pixie cut 2021. Modne cięcia, które odmładzają i optycznie zagęszczają cienkie włosy [ZDJĘCIA]

Fryzury pixie cut to jeden z większych trendów 2021 roku. Nic jednak dziwnego, gdyż tego typu cięcia nie tylko podkreślają kobiecą urodę, lecz także optycznie odmładzają i zagęszczają cienkie włosy. Jakie zatem fryzury w stylu pixie cut będą królować w nadchodzącym sezonie? Aby ułatwić ci poszukiwania, przygotowałyśmy krótkie zestawienie. Sprawdź, być może znajdziesz wśród nich inspirację dla siebie.

Odmładzające fryzury to przede wszystkim takie, w których nie tylko wyglądamy, lecz przede wszystkim czujemy się świetnie. Cięcie powinno być bowiem dopasowane zarówno do kształtu twarzy, typu urody, rodzaju włosów oraz indywidualnych preferencji. Ostatnio wśród kobiet oraz trendów prawdziwym hitem są fryzury pixie cut, które należą do jednych z najbardziej uniwersalnych i pasują niemal każdej kobiecie. Pixie cut to charakterystyczny rodzaj cięcia, które w zależności od upodobań danej kobiety, może być różnej długości. Poniżej przedstawiamy te fryzury pixie cut, które ostatnio robią największą furorę.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Fryzury pixie cut 2021: bardzo krótkie pixie

Lubisz odważne i bardzo krótkie cięcia? W takim razie, ten rodzaj fryzury pixie będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę. Bardzo krótkie włosy u kobiet to jeden z największych fryzjerskich trendów tego roku, który można było zobaczyć na pokazach u największych światowych projektantów. Cięcie to charakteryzuje się bardzo krótkimi i postrzępionymi pasmami, które mają nie więcej niż 3-4 centymetry. 

 

Fryzury pixie cut 2021: klasyczne pixie

Klasyczne pixie cut to propozycja dla pań, które uwielbiają krótkie, jednak nie aż tak krótkie włosy jak w przypadku pierwszej propozycji. Cechą charakterystyczną tej fryzury, są postrzępione włosy, które z tyłu są krótsze, a na górze i z przodu znacznie dłuższe. Dzięki takiemu cięciu, włosy są bardzo łatwe i bezproblemowe w codziennej stylizacji. 

 

Fryzury pixie cut 2021: pixie bob 

Pixie bob to najdłuższe cięcie z tego zestawienia, które ostatnio podbija serca kobiet na całym świecie. Idealnie sprawdzi się zwłaszcza u kobiet dojrzałych, ponieważ optycznie odmładza, a także posiadaczek cienkich i rzadkich kosmyków, bo wizualnie je zagęszcza. Jak sama nazwa wskazuje, pixie bob to połączenie klasycznego pixie cut oraz dobrze znanego kobietom boba. Efektem takiego połączenia jest znacznie dłuższe pixie lub krótszy bob z drapieżnym cieniowaniem.

 
Więcej o: