Sennik: statek. Sprawdź, jak odczytać sen o statku

Sennik: statek. Pomyślność, a może odmiana losu? Sprawdź, co we śnie oznacza statek i jak można interpretować ten motyw. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy jest to dobry znak, czy jest się czym martwić...

Statek - sennik i znaczenie ogólne 

Statek, który pojawi się we śnie generalnie ma dobre znaczenie. Dokładna interpretacja jak zwykle zależy od kontekstu. Po przebudzeniu warto zapamiętać, jak najwięcej szczegółów liczy się miejsce, w którym znajduje się statek, czyli najbliższe otoczenie. Sennik statek interpretuje też na podstawie warunków pogodowych panujących we śnie. Więcej na ten temat poniżej. 

Sennik - woda. Zdjęcie ilustracyjne Sennik: woda. Sprawdź, co oznacza sen o wodzie

Sennik: płynąć statkiem- co oznacza ten sen? 

Co według sennika oznacza płynąć statkiem? Taki sen można zinterpretować, jako pewien proces. Z jednej strony jest to relaks z drugiej podróż w konkretnym celu. Taki sen można interpretować jako dążenie do realizacji planów i jeśli woda wokół jest spokojna, oznacza to, że nie natrafimy na większe trudności. Wzburzone fale zwiastują problemy. 

Sennik: statek tonący- czy to jest powód do obaw? 

Wbrew pozorom sennik statek tonący nie interpretuje negatywny. Owszem widok statku pod wodą we śnie może przerazić i interpretuje się go jako problemy z uczuciami. Z drugiej strony zatopiony statek jest też symbolem zatapiania starych uczuć po to, aby zrobić miejsce na nowe. Być może aktualnie silne uczucia w Twoim życiu biorą górę, ale już za chwilę wszystko się wyciszy i będzie można rozpocząć całkiem nowy rozdział. Sen o zatopieniu statku nie jest może szczególnie pozytywny, ale zapowiada dobry okres. 

Sennik: statek drewniany

Sennik statek drewniany w czasie budowy interpretuje jako korzyści finansowe, jesteś na dobrej drodze do własnego imperium. To bardzo dobry znak, który wróży lepsze czasy, ale nie bez wysiłku. 

Sennik: statek na rzece- co to oznacza 

Sen, gdzie widzimy statek, który pływa po rzece (lub na innej wodzie), według sennika należy potraktować, jako sygnał ostrzegawczy. Twoje zdrowie może ulec pogorszeniu i niezbędne będą kompleksowe badania i wizyta u lekarza.

Sennik: statek przy lądzie- jak odczytać ten sen? 

Sen, w którym schodzimy ze statku na ląd, ma bardzo pozytywne przesłanie. Według sennika oznacza to, że jesteśmy bardzo blisko spełnienia marzeń i po trudnej drodze, w końcu będziemy mogli odpocząć. I cieszyć się z tego, co udało nam się osiągnąć. Statek przy lądzie wróżby wszystko, co najlepsze. 

Sen - statek kosmiczny

Sen o statku kosmicznym oznacza zapowiedź nowości w życiu, może też być oznaką stagnacji i tęsknoty za czymś nowym. Sen o statku kosmicznym świadczy o tym, że czegoś nam brakuje i będziemy dążyć do zmiany. Sen o powietrznym statku może być ważnym motywatorem do nowego rozdziału. 

Sen: statek na morzu i sztorm. Jak odczytać złą pogodę? 

Katastrofa lub sztorm w kontekście statku są silnym znakiem ostrzegawczym, śniącemu może grozić niebezpieczeństwo. Zdecydowanie należy mieć się na baczności i przeanalizować dokładnie ostatnie decyzje. Sen o statku na morzu należy interpretować w zależności od warunków panujących wokół. Sen o statku na morzu i sztormie to przestroga. 

Sen: widzieć statek na morzu- czy to dobry znak? 

Generalnie to dobry znak, ale taki widok zawsze oznacza to, że musimy przemyśleć nasze decyzje. Sen, gdzie widzimy statek na morzu ma nam pokazać proces zmiany i tylko od nas zależy, w którym kierunku zmierzamy. 

Jezioro Żywieckie (zdjęcie ilustracyjne) Sennik: jezioro. Co oznacza, gdy śni ci się jezioro?

Sennik: kapitan statku- jak ważna jest ta postać? 

Rejs statkiem lub żaglowcem bez kapitana oznacza problemy, dokładnie tak jak w prawdziwym życiu według sennika kapitan statku we śnie mówi o tym, że dryfujemy przez życie bez wybranego celu i dodatkowo możemy się rozbić o skały. Te ostatnie symbolizują niepowodzenia oraz problemy. 

Zobacz też: Sennik: pszczoły. Co oznaczają pojawiające się we śnie pszczoły?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi
Więcej o: