Praktyczne i duże walizki na kółkach na wyprzedaży w Ochnik i Wittchen. To idealne modele na wakacje

Duże walizki na kółkach to must have na wakacyjny wyjazd. Spore rozmiary pozwalają na zmieszczenie w niej wielu rzeczy, które przydadzą się podczas urlopu. Znaleźliśmy wiele cenowych perełek od topowych marek, które zachwycają jakością i stylowym wyglądem. W ofercie walizki od: Wittchen, Ochnik oraz Wings.

Szukasz stylowej, poręcznej i praktycznej walizki na wakacje? Te modele sprawdzą się na wiele wyjazdów i pomieszczą zaskakująco dużo rzeczy, dzięki swojej pojemności. Przemyśl swój wybór przed zakupem i wybierz jedną z walizek od najpopularniejszych marek. Są teraz na wyprzedaży!

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Wings: walizka duża. Wyprzedaż modelu w letnim kolorze idealnym na wakacyjny wyjazd

Walizka w dużym rozmiarze to opcja od marki Wings. Materiał wierzchni  to ABS, czyli akrylonitryl, butadien oraz styren. Wymiary z wystającymi elementami to 75x47x29 cm. Model ma 4 łożyskowane kółka obracane o 360 stopni oraz szyfrowany zamek, zapewniający bezpieczeństwo. Dwupoziomowa, teleskopowa rączka dodaje funkcjonalności podczas użytkowania. Wewnętrzne pasy mocujące zabezpieczają bagaż. Dodatkowo walizka posiada poszerzenie. Cena to 269,00 zł.

walizkawalizka Wings

Wittchen: duża walizka z ABS-u. Ten model jest stylowy i podręczny

Duża walizka wykonana z ABS-u od marki Wittchen przyda się podczas niejednej dalekiej podróży. Model wyposażony jest w szyfrowany zamek. Aluminiowy, wysuwany teleskopowy uchwyt i dwie gumowe rączki, ułatwiają przenoszenie walizki. Pionowe tłoczenia dodają walizce ciekawego charakteru. Cena tego modelu wynosi 319,90 zł.

walizkawalizka Wittchen

Ochnik: walizka duża na kółkach. Ten klasyczny model jest uniwersalny

Duża, twarda walizka o opływowym kształcie w kolorze czarnym to propozycja od marki Ochnik. Wykonana jest z bardzo lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału ABS. Kółka są podwójne i wykonane z mieszanki kauczuku i gumy. Wewnątrz znajduje się komora podzielona na dwie części, w jednej przestrzeń zamykana jest materiałem na suwak, w drugiej zaś elastycznymi pasami zabezpieczającymi. Cena to 259,90 zł.

walizkawalizka Ochnik

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: