Jak naturalnie przyciemnić włosy domowymi sposobami? Te płukanki za 2 zł pogłębią kolor i zakryją siwe pasma

Zastanawiałaś się jak naturalnie przyciemnić włosy oraz zakryć siwe pasma? Istnieje możliwość, żeby zrobić to w sposób naturalny, bez użycia inwazyjnych środków chemicznych lub drogich wizyt w salonie. Oto łatwe metody przyciemniania, które możesz zastosować w domu.

Jak przyciemnić włosy w domu i ukryć niechciane siwe kosmyki? Te metody są całkowicie naturalne, więc szkody wyrządzone włosom są minimalne w porównaniu z użyciem chemikaliów i drogich kosmetyków. Te dwa produkty znajdziesz w szafce kuchennej w każdym domu.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Olga Bołądź Odważna stylizacja Olgi Bołądź zrobiła furorę! "Działasz na zmysły"

Jak naturalnie przyciemnić włosy kawą? Krok po kroku

Możesz łatwo przyciemnić swoją fryzurę za pomocą dobrze znanej i lubianej kawy. Metoda ta jest dość prosta i można szybko zobaczyć rezultaty. Kawa zabarwi włosy i sprawi, że pasma staną się ciemniejsze o kilka odcieni. Kawa może być stosowana do przyciemniania wszystkich odcieni włosów, ale najlepsze rezultaty są widoczne na jasnych i średnich odcieniach brązu.

  1. Zaparz trzy filiżanki mocnej kawy.
  2. Pozwól jej ostygnąć do temperatury pokojowej lub umieść kawę w lodówce, aby szybciej ją schłodzić.
  3. Przelej kawę do miski.
  4. Zanurz włosy w misce i przytrzymać je tam przez kilka sekund.
  5. Po upływie wyznaczonego czasu wyciśnij pasma i wypłucz je pod prysznicem.

Jak zrobić ocet jabłkowy? Jest skuteczny na rozszerzone pory i nie tylko Jak zrobić ocet jabłkowy? Prosty i tani przepis. Potrzebne 3 składniki

Czarna herbata przyda się przy przyciemnianiu włosów w domu i kamuflażu siwych pasm. Poznaj jej działanie

To produkt, który każdy z nas uwielbia i pije praktycznie codziennie. Okazuje się, że ma ona również inne zastosowanie. Czarna herbata ma działanie barwiące włosy i może je przyciemnić. Jest to świetny sposób, aby zmienić ich ton, o kilka odcieni i zakryć siwe kosmyki. Pasma z czasem blakną, więc należy pamiętać, aby regularnie wykonywać tę metodę.

  1. Zaparz garnek mocnej, czarnej herbaty.
  2. Ostudź ją do temperatury, w której możesz trzymać palce bez ryzyka poparzenia się.
  3. Przełóż herbatę do miski. Miska powinna być na tyle duża, abyś włosy się zmieściły.
  4. Namocz włosy w herbacie przez około 15 minut.
  5. Spłucz czarną herbatę z włosów wodą.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: