Tatuaż na palce- poznaj najciekawsze wzory

Tatuaż na palce to hit ostatnich lat. Szukasz pomysłu na dyskretny tatuaż, który nie zakryje połowy powierzchni Twojego ciała i jednocześnie będzie ładną ozdobą? Sprawdź nasze pomysły na tatuaż na palce.

Tatuaż na palcu- popularny trend wśród gwiazd 

Tatuaże z pewnością są ważnym elementem kanonu współczesnego piękna. Wytatuowana kobieta już nikogo nie dziwi, młode pokolenie dziewczyn traktuje rysunek na ciele jako coś oczywistego, prawie na równi z makijażem. Trend na tatuaż wylansowały oczywiście gwiazdy, ale nie wszystkie znane nazwiska mogą pozwolić sobie na duże rysunki. Modelki z tatuażem automatycznie zyskują łatkę charakterystycznych i nie mogą pracować dla wszystkich marek. Piosenkarki śledzą aktualne trendy i też nie chcą często ryzykować utraty wizerunku dla tatuażu, który za chwilę przestanie być modny. Ta sama zasada dotyczy zwykłych śmiertelników. Planując swoją karierę zawodową warto od początku kreować odpowiedni wizerunek, to właśnie wtedy jesteśmy wiarygodni, co przekłada się na zaufanie. Przeciwieństwem dużego i krzykliwego tatuażu jest dyskretny tatuaż na palcu. Poniżej prezentujemy najciekawsze tatuaże na palcu - wzory gwiazd.

Zobacz też: Tatuaże dla par: najmodniejsze wzory. Jakie tatuaże dla pary są na topie?

Tatuaże na palcu: wzory. Popularne napis 

Na taki wzór tatuażu na palcu zdecydowała się na przykład Rihanna, która na wskazującym palcu wytatuowała sobie wymowny napis shhh... Dokładnie taki sam rysunek na palcu ma Lilly Allen oraz Lindsay Lohan. Ulubienica tłumów Ariana Grande na wewnętrznej stronie palca wytatuowała sobie napis BABY DOLL, który nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. 

 

Tatuaże na palcu- motyw zwierzęcy 

Aktualnie bardzo modne są tatuaże z podobizną zwierząt, ten motyw można także przemycić na palcu. Na taką opcję zdecydowała się na przykład Cara Delevingne, która na wskazującym palcu nosi podobiznę lwa i nie jest to minimalistyczny rysunek. 

 

Tatuaże na palcu- gangsterskie litery 

To motyw kiedyś zarezerwowany tylko dla mężczyzn. Aktualnie ozdobne litery na palcach noszą także dziewczyny. Tatuaże w tym stylu ma między innymi piosenkarka Dua Lipa. 

Tatuaże na palcu- geometryczne wzory

Bardzo modny motyw to tatuaż minimalistyczny, bez wypełnienia. Piosenkarka Miley Cyrus na palcach ma rysunki figur geometrycznych. Z kolei Hailey Bieber z okazji ślubu zdecydowała się na specjalny tatuaż dłoni, który zgodnie z tradycją hinduską ma przynieść szczęście w małżeństwie

 

Tatuaże na palcu: wzory, które można zakryć pierścionkiem

Na taki zabieg po ślubie zdecydowała się piosenkarka Beyonce. Która na serdecznym palcu wytatuowała sobie datę ślubu, którą zakrywa pierścionkiem zaręczynowym lub obrączka. To dobre rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą mieć tatuaż na palcu, który można ukryć w dowolnym momencie. 

Tatuaże damskie na palce - czy to miejsce jest bolesne? 

Czy wykonanie damskiego tatuażu na palcu boli? Wbrew pozorom właśnie ten argument może zaważyć na decyzji o rysunku. Zła wiadomość jest taka, że ze względu na mała ilość mięśni oraz tłuszczu w okolicy palców to dosyć bolesne miejsce. Zdecydowanie bardziej niż na przykład ramię czy łydka.

Zobacz wideo Dbanie o świeżo wykonany tatuaż. Wskazówki od profesjonalisty

Ile kosztuje tatuaż na palce? 

Za tatuaż w tym miejscu zapłacimy od 150 do 400 zł w zależności od:

  • Rodzaju samego rysunku
  • Renomy studia
  • Popularności artysty, który wykona dla nas tatuaż.
 
 
 

Zobacz też: Tatuaż bransoletka na rękę. Czy może zastąpić prawdziwą biżuterię?

Więcej o: