Sylwester w stylu lat 90. - impreza dla normalsów

Sylwester w stylu lat 90. oznacza klimatyczną domówkę przy pizzy i dobrej muzyce. Szukasz pomysłu na stylizacje w stylu lat 90.? Sprawdź nasz mini przewodnik aktualnych trendach.

Sylwester w stylu lat 90. - jak zorganizować kultową domówkę? 

Jak wyglądały imprezy w latach 90.? Młodzież szkolna bawiła się głównie na salach gimnastycznych udekorowanych w siatkę wojskową. Studenckie imprezy organizowano na stołówkach lub w domach podczas nieobecności rodziców. Bardzo modne były też bale pracownicze. Lata 90. słynęły też z klubów muzycznych oraz dyskotek, jednak jak zwykle najlepsze imprezy odbywały się ciasnych mieszkaniach w bloku. Jak zorganizować sylwestra w stylu lat 90.? W poniższym artykule spróbujemy odpowiedzieć na całą serię pytań na temat: 

Sylwester w stylu lat 90. - dekoracje. Co oprócz siatki? 

Lata 90. to dobry wybór, ponieważ wystrój nie ma tu większego znaczenia. Impreza może odbyć się zarówno w kuchni jak i na korytarzu akademika. W formie mebli z epoki sprawdzą się tradycyjne stołki oraz wzorzyste kanapy. W latach 90. bardzo modne były też regały oraz meblościanki. Każdy, kto nie wyobraża sobie imprezy bez dekoracji, może postawić na tradycyjne balony. Poniżej kilka inspiracji z Instagrama. 

 
 
 
 

Sylwester w stylu lat 90. Przebrania - sportowy szyk oraz szafa normalsów 

Aktualne trendy bardzo mocno czerpią z lat 90., dlatego nie powinno być większego problemu z kompletowaniem garderoby. Modne będą zarówno sportowe zestawy: duży T-shirt plus nieśmiertelne kolarki, jak i tak zwany styl normalsów, czyli zestawy proste do bólu w klimacie Steve’a Jobsa. Lata 90. to także ukłon w stronę minimalizmu. Poniżej kilka inspiracji: 

 
 
 
 
 
 
 

Sylwester w stylu lat 90. Makijaż - kolory ziemi z konturem 

Lata 90. to przede wszystkim cienkie brwi oraz matowy makijaż. Bardzo modne były też usta w kolorze bordowym z wyraźnie zaznaczoną konturówką. Na imprezę w stylu lat 90. należy też mocno podkreślić oko, makijaż nie musi być perfekcyjny, liczy się tajemnicze spojrzenie bez grama sztucznych rzęs. 

 
 
 

Sylwester w stylu lat 90. - fryzury. Proste cięcie 

Prostą linię można potraktować dosłownie i obciąć włosy w stylu Kourtney Kardashian, która od dłuższego czasu może pochwalić się prostym i szykownym bobem.  

 

Bardzo modne są też bardzo długie włosy w naturalnym kolorze z refleksami. Ten prosty styl sprawdzi się zarówno na imprezie sylwestrowej jak i na co dzień. Do pracy lub na uczelnię włosy wystarczy spiąć w koński ogon. 

 

Lata 90. to też miękka linia zakończona burzą loków. To bardzo klasyczna i bardzo kobieca fryzura, która wymaga jednak dobrego cięcia i dbałości o szczegóły. 

 

Zobacz też: Sylwester w stylu lat 20. - impreza w stylu Roxie Hart!

Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło
Więcej o: