Birkin bangs odejmie ci lat i podkreśli rysy twarzy. To modne cięcie pokochało wiele gwiazd

Wiele cięć z czasem powraca niczym boomerang do najpopularniejszych trendów fryzjerskich. To znak, że wiele z nich jest ponadczasowych. Grzywka birkin bangs swoje lata świetności przeżywała w latach 60. ubiegłego wieku. Obecnie gwiazdy również pokochały odmładzającą fryzurę z niesporną grzywką Jane Birkin.

Zastanawiasz się nad cięciem, które wizualnie odejmie ci lat oraz podkreśli rysy twarzy? Obecnie wśród trendów fryzjerskich znowu panuje moda na niesforną grzywkę. Fryzura rodem z lat 60. dodaje lekkości i młodzieńczego wdzięku. Zobacz, które gwiazdy postawiły na to cięcie.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Agnieszka Kaczorowska"Cudny strój kąpielowy" Agnieszki Kaczorowskiej. Teraz jest na wyprzedaży

Modna i odmładzająca fryzura z grzywką birkin bangs. Zainspiruj się

W tej fryzurze nie ma nic prostego. To cięcie jest nieregularne i nawiązuje do francuskiego stylu. Nadaje lekkości i młodzieńczego wyrazu. Zamierzony nieład to łatwy i szybki sposób uczesania. Obecnie ma ją wiele gwiazd takich, jak: Penelope Cruz, Monica Belluci, Dakota Johnson czy Agnieszka Dygant.

 

Fryzury damskie z grzywką. Komu pasuje cięcie birkin bangs?

Cięcie z grzywką typu birkin bangs swoją popularność zawdzięcza brytyjskiej aktorce Jane Birkin. Lata 60. spędziła we Francji i jej cięcie idealnie pasuje do francuskiego stylu. Grzywka ta jest dość rzadka i są widoczne prześwity. Ma sprawiać wrażenie rozczochranej i wystylizowanej od niechcenia. Pasuje niemal do każdego kształtu twarzy. Nadaje się do włosów długich, do ramion, a nawet krótszych. Struktura również nie gra roli. Fryzura z grzywką birkin bangs pasuje do kręconych, falowanych i prostych kosmyków.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: