Sennik: krew. Poznaj znaczenie snów

Sennik: krew. Sennik pomaga rozwiać wątpliwości dotyczące znaczenia snów. Sprawdźmy, co sennik mówi o krwi pojawiającej się w naszych snach.

Krew z nosa u dziecka

Jeśli śni nam się krew z nosa u dziecka, może to być sygnał, że powinniśmy zachować ostrożność, ponieważ może czyhać na nas niebezpieczeństwo. Gdy we śnie widzimy krew płynącą z nosa dziecka, możemy być zaniepokojeni, gdyż może to oznaczać nieszczęście. Warto więc przygotować się na problemy, choć nie jesteśmy z góry skazani na porażkę - istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda nam się te problemy przezwyciężyć. Widząc krew płynącą z nosa dziecka powinniśmy też zastanowić się nad swoim postępowaniem – być może nasze czyny krzywdzą kogoś, a my zwyczajnie nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Sennik: krew z nosa

Jak interpretuje sennik krew z nosa? Przyjęło się, że krwotok z nosa zwiastuje chorobę, nieszczęście albo nawet śmierć. Jeśli we śnie widzimy krew z nosa może to być zapowiedź wielkiej troski. Może nam również grozić niezbyt przyjemna wizyta w sądzie. Jeśli we śnie to osobie śniącej płynie krew z nosa – ma powód do niepokoju, o ile jest wplątana w romans. Taki sen bowiem oznacza, że jej tajemnica ujrzy światło dzienne. Sen o krwi płynącej z nosa osoby pozostającej w stałym związku może być zapowiedzią konfliktu z partnerem, bądź doświadczenia zdrady. Sen o krwi z nosa może być też ostrzeżeniem przed porażką w strefie biznesowej. Jeśli śniący stara się krwotok z nosa zatamować to prawdopodobnie w rzeczywistości poradzi sobie z ważną sprawą. Skuteczne zatamowanie krwotoku we śnie zwiastuje sukces i rozwiązanie problemów.

Sen o krwi – co oznacza?

Sen o krwi może sygnalizować, że śniący będzie się o kogoś martwić i przejmować losem tej osoby. Sen o utracie krwi powinno się traktować jako zapowiedź choroby lub nawet śmierci. Jeśli śniący widzi siebie krwawiącego w lustrze, to powinien oczekiwać na zmiany w życiu osobistym. Gdy widzi krew na ziemi - może spodziewać się szczęścia i pomyślności. Osoba, której śni się, że traci własną krew, powinna odczytać to jako dobry znak. Szczególnie sen o krwi w pięknym czerwonym odcieniu wróży śniącemu powody do radości.

Zobacz też: Sennik: wilki. Co oznacza pojawiający się we śnie wilk?

Krew we śnie – symbolika

Krew we śnie wiąże się z różnorodną symboliką. Może na przykład stanowić ostrzeżenie przed chorobą, bądź przed hańbą. Krew we śnie traktowana jest jako znak mądrości albo płodności. Jeśli śni nam się krew, to może się ona odnosić do naszych uczuć i silnych emocji. Krew we śnie może mieć też podtekst erotyczny lub związany z płodnością. Jeśli krew we śnie z łatwością przepływa przez naczynia krwionośne, może to oznaczać, że śniący kroczy właściwą drogą. Osoba krwawiąca we śnie będzie cieszyć się dobrym zdrowiem i witalnością, albo będzie musiała zwrócić dług.

Zobacz też: Sennik: policjant. Jak interpretować sen, w którym pojawia się policjant?

Sennik: krew miesiączkowa

Jak sugeruje sennik, krew miesiączkowa kojarzona jest z mądrością oraz płodnością. Sen o krwi miesiączkowej może oznaczać osiągnięcie wyższego poziomu wtajemniczenia bądź zdobywanie życiowej mądrości. Jeśli śni nam się krew miesiączkowa, może to być zapowiedź uwolnienia od problemów, a także znak nadchodzącego okresu kreatywności i pojawienia się doskonałych pomysłów. Krew menstruacyjna pojawiająca się we śnie może być też sygnałem nadchodzących kłopotów w miłości wynikających z braku zrozumienia. Kobieta, której przyśni się krew miesiączkowa, może też spodziewać się ciąży. Sen o krwi menstruacyjnej może być również zapowiedzią uregulowania zaległości życiowych bądź finansowych.

Gdy śnią się zęby – co to oznacza?

Gdy śnią się zęby, jest to zapowiedź ważnych wydarzeń. Sen o zębach może zwiastować tragedię, a nawet śmierć w rodzinie. Jeśli we śnie zęby wypadają bez krwi, to warto zainteresować się swoim zdrowiem. Gdy wypadające zęby wiążą się z krwawieniem, to nasze plany się ziszczą, niewiele nam zostało do osiągnięcia celu. Jeśli śni nam się krew płynąca z zęba, to wkrótce możemy się spodziewać pozytywnych zmian w naszym życiu.

Sennik: krew z ust

Według sennika krew z ust nie zawsze jest złą wróżbą. Plucie krwią we śnie może symbolizować czekające nas bogactwo. Jeśli krew z ust śni się młodej osobie, może jej zwiastować chorobę lub niesłuszne pomówienie. Krew płynąca z ust we śnie może być zapowiedzią słownych konfliktów z rodziną. Jeśli śni nam się krew z ust, może ona oznaczać nasze poczucie winy z powodu wypowiedzianych przez nas słów. Gdy śni nam się krew w ustach, może to być ostrzeżenie przed poważnymi kłopotami zdrowotnymi.

Krew: sen o krwawieniu

Jeśli śni nam się krew, sen może zwiastować rozmaite rzeczy, w zależności od tego, o jakim krwawieniu mowa. Otóż:

  • krew płynąca z głowy oznacza nadejście słabości duchowej i fizycznej,
  • krew płynąca z ucha przestrzega przed lekceważeniem rad dawanych przez innych,
  • krew płynąca z palca ostrzega przed złodziejem,
  • krew płynąca z oczu oznacza lęk przed przyszłością,
  • krew na rękach symbolizuje poczucie winy,
  • krew w moczu zapowiada hańbę i wstyd, może również ostrzegać przed chorobą dziecka.

Zobacz też: Sennik: policja. O czym może świadczyć sen, w którym pojawia się policja?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: