błędy

 • Głupie rzeczy, które robisz i robić będziesz
 • Odpowiedzialność za błędy jest miarą ludzkiej odwagi
 • Więcej szkody niż pożytku - wszystkie mity wsadź między... bajki

  Więcej szkody niż pożytku - wszystkie mity wsadź między... bajki

  Pogromczyni mitów dziś ze mnie wyszła i postanowiła zbawić świat. Jest tyle bzdurnych teorii na temat miłości, związków i seksu... Niektóre nas bawią, inne głęboko w nas siedzą. Czasem coś jest dla nas tak prawdziwe, że nie jesteśmy w stanie przekierować naszego myślenia na inny tor i strasznie się męczymy. A przecież seks ma być przyjemny! Co nam wmawiają, a w co wierzyć nie należy?

  Linda Lovelace
 • Naszych starych błędy powszednie, czyli kto ci to zrobił

  Naszych starych błędy powszednie, czyli kto ci to zrobił

  Zakładam, że na pewnym etapie - wieku, samoświadomości, jednego i drugiego - wiemy już, co nas ukształtowało. Dom, towarzystwo, szkoła, lektura, jakieś przeżycie przełomowe, czy traumatyczne, jakiś człowiek, który wywarł wpływ na całe życie (zdarzają się jeszcze tacy?), czasem choroba, czasem porażka.

  Aleksandra
 • 10 rzeczy, które drażnią facetów (i przynajmniej niektóre kobiety)
 • 10 urodowych grzechów - gwiazdy też je popełniają

  10 urodowych grzechów - gwiazdy też je popełniają

  Obgryzione paznokcie, za ciemny lub za jasny podkład albo przerysowane usta, to tylko niektóre z urodowych wpadek, które zdarzają się kobietom. Myślicie, że otoczonych sztabem stylistów, fryzjerów i kosmetyczek gwiazd te problemy nie dotyczą? Przedstawiamy 10 najgorszych urodowych błędów, które wypatrzyłyśmy u celebrytów z czerwonego dywanu.

  Martyna Wyrzykowska
Więcej o:

błędy