błędy

 • Sprzątasz w ten sposób? 7 powszechnych błędów, które sprawiają, że zamiast czyścić - brudzisz
 • "Padasz na pysk, a pan leży, czeka na koszulę, obiad, majtki, gazetkę, papucie". Błędy, których nie chcesz popełnić w małżeństwie

  "Padasz na pysk, a pan leży, czeka na koszulę, obiad, majtki, gazetkę, papucie". Błędy, których nie chcesz popełnić w małżeństwie

  Być może wyjdzie z tego coś w rodzaju poradnika. Być może któraś z nas będzie potem chciała go uzupełnić. Być może zrobicie to wy w swoich komentarzach (mam nadzieję). Oczywiście to poradnik osobisty. Ale nie dotyczy tylko mojego życia. To zbiór tego, o czym przez lata rozmawiałam z koleżankami. Wychodzi, że samemu nie jest łatwo, ale razem - jeszcze trudniej. Mówię to ja, kobieta zamężna od 15 już lat.

  Ręka
 • Biurowe katastrofy - gdy w pracy coś pójdzie nie tak

  Biurowe katastrofy - gdy w pracy coś pójdzie nie tak

  Tam gdzie pojawia się człowiek, tam pojawia się możliwość błędu. Im więcej ludzi i przyznanej im swobody, tym wyższe prawdopodobieństwo pomyłek. Jedne są zabawne, inne kończą się wypowiedzeniem, każda powinna nas czegoś nauczyć.

  Magda Acer
 • Dziwne sytuacje erotyczne, których doświadcza każdy, ale nikt o tym nie mówi
 • 7 rzeczy, które robisz myśląc, że ją podniecasz - a nie

  7 rzeczy, które robisz myśląc, że ją podniecasz - a nie

  Starasz się bardzo - jak uczniak, który właśnie odkrył, do czego (poza siusianiem) służy penis. Wydaje ci, że jesteś mistrzem ars amandi. Przecież im szybciej będziesz się ruszał - tym będzie lepiej, prawda? Otóż nie jest to takie proste.

  Linda Lovelace
 • 7 grzechów erotycznych - błędy, które rujnują seks

  7 grzechów erotycznych - błędy, które rujnują seks

  Nikt nie jest doskonały, nawet ja. Także w łóżku - wszyscy popełniamy mniejsze lub większe błędy. Na pewno masz na sumieniu kilka z tej listy. Ale wiecie jak jest - uświadomić sobie problem, to już połowa sukcesu!

  Linda Lovelace
 • Coś poszło nie tak, czyli wypadki przy pracy

  Coś poszło nie tak, czyli wypadki przy pracy

  Wpadki zdarzają się każdemu i potrafią podnieść ciśnienie bardziej niż 10 najlepszych włoskich kaw. Jeśli błędy można naprawić, to świat się nie zawali. Gorzej, gdy są to błędy nieodwracalne.

  Magda Acer
 • Grzechy powszednie polskich pracodawców

  Grzechy powszednie polskich pracodawców

  Nie płacą na czas albo nie płacą w ogóle. Zatrudniają na czarno, nie zgłaszają pracowników do ZUS, nie szkolą i oczekują rzeczy niemożliwych. Polski pracodawca nie jest aniołem. Czym grzeszy najczęściej?

  Biurwa
 • Sześć grzechów głównych pracownika

  Sześć grzechów głównych pracownika

  Trzeba to wreszcie powiedzieć. My - pracownicy - nie jesteśmy idealni. Wręcz przeciwnie, bywamy beznadziejni. Staramy się bardzo kamuflować nasze wady, ale trzeba stawić czoło prawdzie, a ta bywa gorzka.

  Biurwa
 • Głupie rzeczy, które robisz i robić będziesz
 • Odpowiedzialność za błędy jest miarą ludzkiej odwagi
 • Więcej szkody niż pożytku - wszystkie mity wsadź między... bajki

  Więcej szkody niż pożytku - wszystkie mity wsadź między... bajki

  Pogromczyni mitów dziś ze mnie wyszła i postanowiła zbawić świat. Jest tyle bzdurnych teorii na temat miłości, związków i seksu... Niektóre nas bawią, inne głęboko w nas siedzą. Czasem coś jest dla nas tak prawdziwe, że nie jesteśmy w stanie przekierować naszego myślenia na inny tor i strasznie się męczymy. A przecież seks ma być przyjemny! Co nam wmawiają, a w co wierzyć nie należy?

  Linda Lovelace
 • Naszych starych błędy powszednie, czyli kto ci to zrobił

  Naszych starych błędy powszednie, czyli kto ci to zrobił

  Zakładam, że na pewnym etapie - wieku, samoświadomości, jednego i drugiego - wiemy już, co nas ukształtowało. Dom, towarzystwo, szkoła, lektura, jakieś przeżycie przełomowe, czy traumatyczne, jakiś człowiek, który wywarł wpływ na całe życie (zdarzają się jeszcze tacy?), czasem choroba, czasem porażka.

  Aleksandra
 • 10 rzeczy, które drażnią facetów (i przynajmniej niektóre kobiety)
 • 10 urodowych grzechów - gwiazdy też je popełniają

  10 urodowych grzechów - gwiazdy też je popełniają

  Obgryzione paznokcie, za ciemny lub za jasny podkład albo przerysowane usta, to tylko niektóre z urodowych wpadek, które zdarzają się kobietom. Myślicie, że otoczonych sztabem stylistów, fryzjerów i kosmetyczek gwiazd te problemy nie dotyczą? Przedstawiamy 10 najgorszych urodowych błędów, które wypatrzyłyśmy u celebrytów z czerwonego dywanu.

  Martyna Wyrzykowska
Więcej o:

błędy