celebryci

 • Najsłodsze psy gwiazd. Kto może pochwalić się najbardziej uroczym pupilem?

  Najsłodsze psy gwiazd. Kto może pochwalić się najbardziej uroczym pupilem?

  Psy są dla swoich właścicieli jak członkowie rodziny. Towarzyszą celebrytom niemal na każdym kroku: w podróży, podczas zakupów, a czasem nawet na czerwonym dywanie. Gwiazdy często chwalą się swoimi słodkimi pupilami, pokazując ich zdjęcia na portalach społecznościowych, a coraz częściej także tworzą im osobne konta. Sprawdziłyśmy w Internecie, które z gwiazd mogą pochwalić się najbardziej uroczymi czworonogami. Oto one!

  redakcja
 • Myślisz, że łatwo być dziewczyną piłkarza? 5 dowodów na to, że wcale nie!
 • Obcy bliźniacy są wśród nas - szukamy swoich sobowtórów!

  Obcy bliźniacy są wśród nas - szukamy swoich sobowtórów!

  Jednym z paradoksów naszej egzystencji jest to, że z jednej strony uwielbiamy podkreślać własną wyjątkowość - oto my, jedyni w swoim rodzaju, och, ach, klękajcie narody - z drugiej zaś strony cieszą nas nawet dość absurdalne podobieństwa do innych ludzi.

  Dominika Węcławek
 • To zdjęcia Cindy Crawford bez retuszu?!

  To zdjęcia Cindy Crawford bez retuszu?!

  Zmarszczki, bruzdy, sflaczała skóra na brzuchu i na udach - oto Cindy Crawford bez retuszu! Ach, co za odwaga! Tak właśnie wygląda ciało dojrzałej kobiety! Tylko, że ktoś nam tę panią specjalnie tak zepsuł. Skoro zaczynamy celowo oszpecać kobiece ciała w Photoshopie, to znaczy, że coś poszło nie tak...

  Dominika Węcławek
 • Markowana śmierć, wypalanie piętna, morderczy clown. Głupie żarty!
 • Przestępca celebrytą? Tak być nie powinno!

  Przestępca celebrytą? Tak być nie powinno!

  Media nadają przestępcom chwytliwe przezwiska, przez co pamiętamy nie o tych, których wspominać powinniśmy. Nazwiska ofiar i okrucieństwo wyrządzone im i ich rodzinom schodzą na dalszy plan.

  Miss Olgu
 • Zazdrość i głód (logiki?)

  Zazdrość i głód (logiki?)

  O sprawie z Anią Rubik, anoreksji, logice, hejtach, zespole Aspergera i społecznej odpowiedzialności celebrytów - o tym jest właśnie Foch Gościnny, którego strzela Dorota Próchniewicz.

  Dorota Próchniewicz
 • Obrażać też trzeba umieć

  Obrażać też trzeba umieć

  Redaktor Piotr Dobry strzela focha na obyczaje polskich muzycznych celebrytów. Zgadzamy się z każdym słowem, ale obserwując na żywo aferę Kinga Dunin - Ignacy Karpowicz dochodzimy do wniosku, że prostactwo nie jest domenę tylko ludzi miałkich. Wśród wysokiej klasy intelektualistów też się zdarza.

  Piotr Dobry
 • Absurdalne wymagania artystów. Garderobiany foch!

  Absurdalne wymagania artystów. Garderobiany foch!

  Sezon letnich festiwali już wystartował, do naszego skromnego kraju zjeżdża się artystyczne chamstwo z całego świata. A taki artysta estradowy to potrafi mieć wymagania! Beyonce żąda czerwonego papieru toaletowego, u Jennifer Lopez wszystko ma być białe - począwszy od kwiatów, przez meble, a na winie skończywszy, Mariah Carey wymaga białych kotów i gołębi (!!!), ale wszystkie panie przebija Slayer - w garderobie zespołu musi być stado białych baranków i rzeźnik.

  Dominika Węcławek
 • Co się stało temu Szycu?

  Co się stało temu Szycu?

  Wiadomo jak to jest z sesjami w kolorowych gazetach - czasem ktoś się potarza po nagrobkach, innym razem wybiuści na plaży w tropikach. Borys Szyc postanowił wpuścić nas do swojej sypialni (łeee, to już było), a nawet kibelka (to, jeśli gdzieś już było, to ja wyparłam). A wszystko pod hasłem: "Wszystkie grzechy Borysa Szyca"!

  Gosia Tchorzewska
Więcej o:

celebryci