celebryci

 • Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Króluje ciepło i tradycja. A za płotem... czeka stadnina koni

  Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Króluje ciepło i tradycja. A za płotem... czeka stadnina koni

  Katarzyna Dowbor mieszka w swojej posiadłości od wielu lat. Niechętnie jednak dzieli się swoją prywatnością. Chętnie odwiedza innych ludzi, pomagając stworzyć im nowe wnętrza w swoim programie, ale sama nie zaprasza fotoreporterów. Na Instagramie pokazuje dom na swoich warunkach. Przytulna przestrzeń zachwyca obserwatorów.

  Małgorzata Beszczyńska
 • Michał Wiśniewski nie używa farby do włosów. Zdradził sekret idealnej koloryzacji. Pomaga mu w tym córka
 • Paulina Sykut-Jeżyna pokazuje zgrabną sylwetkę. Sesja w domowym zaciszu zachwyciła fanów prezenterki

  Paulina Sykut-Jeżyna pokazuje zgrabną sylwetkę. Sesja w domowym zaciszu zachwyciła fanów prezenterki

  Paulina Sykut-Jeżyna chętnie dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie. Prezenterka nie wstydzi się swojej figury, zamieszczając zdjęcia z treningów i egzotycznych wakacji. Jej różnorodne stylizacje robią wrażenie i dla wielu obserwatorów stanowią modowe inspiracje. Ostatnio zaskoczyła ich sesją w domowym zaciszu, gdzie towarzyszył jej dywan i drewniany stolik. Ubrana w modną czerń, pokazała też zgrabne nogi

  Małgorzata Beszczyńska
 • Prezenterka TVP pokazała swojego partnera. Urlop od ciężkiej pracy spędzają razem na malowniczej wyspie
 • Hailey Bieber o świadomej pielęgnacji. Modelka zdradziła, jaki jest sekret jej idealnej cery

  Hailey Bieber o świadomej pielęgnacji. Modelka zdradziła, jaki jest sekret jej idealnej cery

  Hailey Bieber wie, jak dbać o swoją skórę. Na jej Instagramie pełno jest zdjęć, gdzie możemy podziwiać jej idealną cerę. Modelka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami tym, jak wygląda jej codzienna pielęgnacja. Na swoim kanale w serwisie Youtube umieściła filmik, gdzie krok po kroku wykonuje proste zabiegi, które sprawiają że jej skóra jest lśniąca i piękna.

  Małgorzata Beszczyńska
 • Podróż do początków reality-show Kardashianów. Przemoc, molestowanie, męczenie zwierząt i fatshaming w obiektywie kamer

  Podróż do początków reality-show Kardashianów. Przemoc, molestowanie, męczenie zwierząt i fatshaming w obiektywie kamer

  W mediach na całym świecie gruchnęła wiadomość: to koniec Kardashianów. A konkretnie kultowego reality-show "Keeping up with the Kardashians", które przybliżało ludziom życie celebryckiej rodziny od 2007 r. aż przez 19 sezonów (sic!) i na zawsze zmieniło telewizję. Kim poinformowała, że po 21. sezonie przestaną kręcić nowe odcinki.

  Aleksandra Pajewska
 • Najsłodsze psy gwiazd. Kto może pochwalić się najbardziej uroczym pupilem?

  Najsłodsze psy gwiazd. Kto może pochwalić się najbardziej uroczym pupilem?

  Psy są dla swoich właścicieli jak członkowie rodziny. Towarzyszą celebrytom niemal na każdym kroku: w podróży, podczas zakupów, a czasem nawet na czerwonym dywanie. Gwiazdy często chwalą się swoimi słodkimi pupilami, pokazując ich zdjęcia na portalach społecznościowych, a coraz częściej także tworzą im osobne konta. Sprawdziłyśmy w Internecie, które z gwiazd mogą pochwalić się najbardziej uroczymi czworonogami. Oto one!

  redakcja
 • Myślisz, że łatwo być dziewczyną piłkarza? 5 dowodów na to, że wcale nie!
 • Obcy bliźniacy są wśród nas - szukamy swoich sobowtórów!

  Obcy bliźniacy są wśród nas - szukamy swoich sobowtórów!

  Jednym z paradoksów naszej egzystencji jest to, że z jednej strony uwielbiamy podkreślać własną wyjątkowość - oto my, jedyni w swoim rodzaju, och, ach, klękajcie narody - z drugiej zaś strony cieszą nas nawet dość absurdalne podobieństwa do innych ludzi.

  Dominika Węcławek
 • To zdjęcia Cindy Crawford bez retuszu?!

  To zdjęcia Cindy Crawford bez retuszu?!

  Zmarszczki, bruzdy, sflaczała skóra na brzuchu i na udach - oto Cindy Crawford bez retuszu! Ach, co za odwaga! Tak właśnie wygląda ciało dojrzałej kobiety! Tylko, że ktoś nam tę panią specjalnie tak zepsuł. Skoro zaczynamy celowo oszpecać kobiece ciała w Photoshopie, to znaczy, że coś poszło nie tak...

  Dominika Węcławek
 • Markowana śmierć, wypalanie piętna, morderczy clown. Głupie żarty!
 • Przestępca celebrytą? Tak być nie powinno!

  Przestępca celebrytą? Tak być nie powinno!

  Media nadają przestępcom chwytliwe przezwiska, przez co pamiętamy nie o tych, których wspominać powinniśmy. Nazwiska ofiar i okrucieństwo wyrządzone im i ich rodzinom schodzą na dalszy plan.

  Miss Olgu
 • Zazdrość i głód (logiki?)

  Zazdrość i głód (logiki?)

  O sprawie z Anią Rubik, anoreksji, logice, hejtach, zespole Aspergera i społecznej odpowiedzialności celebrytów - o tym jest właśnie Foch Gościnny, którego strzela Dorota Próchniewicz.

  Dorota Próchniewicz
 • Obrażać też trzeba umieć

  Obrażać też trzeba umieć

  Redaktor Piotr Dobry strzela focha na obyczaje polskich muzycznych celebrytów. Zgadzamy się z każdym słowem, ale obserwując na żywo aferę Kinga Dunin - Ignacy Karpowicz dochodzimy do wniosku, że prostactwo nie jest domenę tylko ludzi miałkich. Wśród wysokiej klasy intelektualistów też się zdarza.

  Piotr Dobry
 • Absurdalne wymagania artystów. Garderobiany foch!

  Absurdalne wymagania artystów. Garderobiany foch!

  Sezon letnich festiwali już wystartował, do naszego skromnego kraju zjeżdża się artystyczne chamstwo z całego świata. A taki artysta estradowy to potrafi mieć wymagania! Beyonce żąda czerwonego papieru toaletowego, u Jennifer Lopez wszystko ma być białe - począwszy od kwiatów, przez meble, a na winie skończywszy, Mariah Carey wymaga białych kotów i gołębi (!!!), ale wszystkie panie przebija Slayer - w garderobie zespołu musi być stado białych baranków i rzeźnik.

  Dominika Węcławek
 • Co się stało temu Szycu?

  Co się stało temu Szycu?

  Wiadomo jak to jest z sesjami w kolorowych gazetach - czasem ktoś się potarza po nagrobkach, innym razem wybiuści na plaży w tropikach. Borys Szyc postanowił wpuścić nas do swojej sypialni (łeee, to już było), a nawet kibelka (to, jeśli gdzieś już było, to ja wyparłam). A wszystko pod hasłem: "Wszystkie grzechy Borysa Szyca"!

  Gosia Tchorzewska
 • Ktoś zwariował - medialna baba czy media?

  Nasza Czytelniczka boi się zajrzeć do lodówki, bo może stamtąd wyskoczyć pani Monika Richardson, dziś Zamachowska. Pytanie, czy to urocze bajorko, w którym taplają się nowożeńcy, a przy okazji też była żona Zbigniewa i ich dzieci - to prawdziwy obrazek, czy złe media go tak kreują?

  Nadesłane do Redakcji
 • Pij i umieraj z nudów z Natalią Siwiec i Warsaw Shore

  Pij i umieraj z nudów z Natalią Siwiec i Warsaw Shore

  Zbieramy się w obliczu nowej grozy - Ekipa z Warszawy wraca do domów bez kamer, za to Natalia Siwiec zaprasza ekipę filmową do siebie. Cóż nam pozostanie po #teamtrybson i czy aby na pewno rozbudowana i dobrze eksponowana klatka piersiowa miss Euro 2012 nauczy nas czegoś nowego o świecie? Sprawdzam.

  Dominika
 • Subiektywne podsumowanie - 2013 w memach i na Instagramach gwiazd (DUŻO ZDJĘĆ)
Więcej o:

celebryci